تماشا کنید: کنایه وزیر ارتباطات به سازمان صدا و سیما و پیام‌ رسان سروش

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که پای درد دل صاحبان کسب‌ و کار گیلان نشسته بود؛ با مواجهه به برخوردی که سازمان صدا و سیما با یکی از فعالان تلویزیون اینترنتی داشته، کنایه‌ ای ضمنی به این سازمان زد.

تماشا کنید: کنایه وزیر ارتباطات به سازمان صدا و سیما و پیام‌ رسان سروش

به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در یک توییت دو هدف را نشانه گرفت و علاوه بر پاسخ ضمنی به درخواست مدیر پیام‌ رسان سروش برای حمایت‌ های بیشتر از این پیام‌ رسان، به گلایه یکی از صاحبان کسب‌ و کارهای نوپای گیلان نیز پرداخت که با کنایه‌ ای به روند فعالیت سازمان صدا و سیما همراه شد.

در بخش نخست این توییت که وزیر ارتباطات منتشر کرده، آمده است که آنچه در مصوبه شورای عالی فضای مجازی در مورد نیاز پیام‌ رسان‌ های بومی تصویب شد، انجام پذیرفت و فرآیندهای حمایتی مصوب ادامه خواهد یافت؛ که برداشت می‌ شود این موضوع در پاسخ به درخواست‌ های مدیر پیام‌ رسان سروش منتشر شده است.

در ویدئویی که به شرح زیر در حساب رسمی آذری جهرمی منتشر شده، یکی از صاحبان کسب‌ و کار گیلان می‌ گوید که فعالیت شرکت‌ مان را از سال 92 شروع کردیم و توانستیم زیرساخت تلویزیون اینترنتی را با تکیه بر توان خودمان (برنامه‌ نویسی) به وجود آوریم.

این صاحب کسب‌ و کار گیلانی می‌ گوید که مانند یکسری از شرکت‌ های ایرانی که با بودجه‌ های کلان اقدام به واردات نمونه‌ های خارجی پلت‌ فرم تلویزیون اینترنتی کردند، نیستند و خودشان این زیرساخت را توسعه داده‌ اند.

وی افزود: در ادامه کار، سازمان صدا و سیما آمد و به ما گفت که چکار انجام می‌ دهید؟! ما هم برای اینکه در کسب‌ و کارمان بسته نشود حاضر شدیم 50 درصد سهام‌ مان را به صدا و سیما بدهیم.

در همین حین وزیر ارتباطات با کنایه‌ ای به رفتار صدا و سیما گفت که ممنوع‌ التصویرت نکردند؟! که این عبارت معترضه مورد پسند حضار واقع شد.

لازم به ذکر است چندی پیش خبر ممنوع‌ التصویر شدن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رسانه‌ ها منتشر شده بود.

ادامه این ماجرا را در ویدئوی زیر تماشا کنید:

ارسال نظر