استارتاپ های برتر ایرانی به فستیوال فناوری اطلاعات اروپا می‌ روند

رسانه کلیک - استارتاپ های برتر ایرانی با حمایت مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای وزارت ارتباطات، به فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا می روند.

استارتاپ های برتر ایرانی به فستیوال فناوری اطلاعات اروپا می‌ روند

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا (WEBIT.FESTIVAL Europe) پنجم تا هفتم تیر ماه (۲۵ تا ۲۷ ژوئن ۲۰۱۸) در شهر صوفیای بلغارستان و با حضور ۶ هزار فعال این حوزه و ۲۰۰ استارت‌ آپ برتر اروپایی برگزار می شود.

در این رویداد جهانی، وزیر امور خارجه کشورمان نیز با هدف تقویت همکاری میان ایران و اتحادیه اروپا در حوزه فناوری اطلاعات، در کنار کارآفرینان برگزیده ایرانی حضور خواهد داشت.

از این رو کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای از طریق تعامل با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد زمینه حضور تعداد محدودی از استارتاپ های برتر ایرانی حوزه فاوا را در این رویداد فراهم کند. در این راستا زمینه همکاری و حمایت مرکز توانمندسازی و تسهیل‌ گری کسب‌ و کارهای نوپای فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز فراهم شده است.

استارتاپ های توانمند حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که امکان تعامل و همکاری با کشورهای اروپایی را دارند می توانند برای حضور در این رویداد، درخواست خود را به همراه مشخصات کلی کسب‌ و کار، دلایل، برنامه حضور در فستیوال و اطلاعات تماس، تا ۱۹ اردیبهشت‌ ماه از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@tehrannsr.org اعلام کنند.

کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای تهران با مرکز توانمندسازی و تسهیل‌ گری کسب‌ و کارهای نوپای فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، درخواست استارتاپ های علاقمند را بررسی کرده و در نهایت از میان متقاضیان، برگزیدگان را برای حضور در این رویداد به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت امور خارجه معرفی خواهد کرد.

تمام هزینه‌ های حضور در این رویداد بر عهده استارتاپ‌ های متقاضی است و تنها امکان حضور و معرفی استارتاپ‌ های برگزیده در این رویداد و پیش‌ برد تعاملات و مذاکرات تسهیل خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در وب سایت این رویداد در آدرس https://www.webit.bg/۲۰۱۸ قرار دارد.

ارسال نظر