مدیریت بخش تسهیلات وزارت ارتباطات به بخش خصوصی واگذار می‌ شود

رسانه کلیک - عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات گفت: تسهیلات وزارت ارتباطات باید از طریق بخش خصوصی مدیریت شود و وزارت ارتباطات نیز مشارکت هایی را به همین منظور شروع کرده است.

مدیریت بخش تسهیلات وزارت ارتباطات به بخش خصوصی واگذار می‌ شود

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ خسرو سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات در مورد ارائه تسهیلات وزارت ارتباطات به بنگاه‌ های تجاری عنوان کرد: مدیریت بودجه اعلام شده وزارت ارتباطات برای ارائه تسهیلات باید توسط بخش خصوصی انجام شود و ما نیز یکسری مشارکت را شروع کرده‌ ایم.

وی اظهار داشت: این اتفاق زمانی می‌ افتد که بخش خصوصی نیز تمایلی به حضور در این عرصه داشته باشد و به بیان دیگر در این ماجرا تعامل دو طرفه لازم است.

سلجوقی ادامه داد: یکی از ظرفیت‌ هایی که بخش خصوصی می‌ تواند در قالب وجوه اداره شده همکاری کند، در زمینه راه‌ اندازی شرکت‌ های سرمایه‌ گذار جسورانه با مشارکت وزارت ارتباطات است و این بخش می‌ تواند با ورود منابع خود به این عرصه وارد شود. با این روش در حوزه‌ هایی که مدنظر بخش خصوصی است سرمایه‌ گذاری صورت خواهد گرفت.

عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران بر لزوم تعیین راهکاری برای برطرف کردن تعلل‌ های موجود در ترخیص اجناس حوزه ICT در گمرک و نیز حل مشکل استاندارد که باعث شده اجناس حوزه فناوری اطلاعات مدت طولانی جهت ترخیص معطل بمانند، تاکید کرد.

ارسال نظر