فساد، اختلاس و تبانی در میان مدیران زن دیده نشده است

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه بکارگیری بانوان در وزارت ارتباطات برای ویترین و شعار نیست، گفت: در تحقیقاتمان به موردی که خانمی فساد، اختلاس و یا تبانی کرده باشد برخورد نکردیم.

فساد، اختلاس و تبانی در میان مدیران زن دیده نشده است

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در سمینار نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان با اشاره به اینکه در عصر انقلاب صنعتی و ثمره آن اقتصاد دیجیتال، مهمترین عامل، نوآوری و خلاقیت است، عنوان کرد: نوآوری و خلاقیت خمیرمایه رشد آینده دنیا است؛ برای استفاده از این خلاقیت و نوآوری و ایجاد کسب و کارهای نوپا، می توان از هر گروه و جنسیتی کمک گرفت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در کسب و کارهای مبتنی بر ICT موضوع جنسیت مطرح نیست، اظهار داشت: اگر در این چرخه زنان را نادیده بگیریم به این معنی است که ۵۰ درصد ظرفیت کشور را نادیده گرفته ایم، در حالی که استفاده از ظرفیت زنان یک ضرورت در کشور است.

وی با اعلام اینکه زنان موفقی در شرکت های حوزه ICT مشغول به فعالیت هستند، افزود: فعالیت در کسب و کارهای حوزه ICT به شکلی است که زنان در کنار فعالیت در این حوزه می توانند به وظایف مادرانه خود هم بپردازند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید به اینکه باید ما این فرصت را مغتنم بدانیم، ادامه داد: باید موانع را برای بانوان برداریم و اعتماد به نفس آنان را برگردانیم و با نگاه دین و مکتب بتوانیم در عرصه اقتصادی از آنان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه موضوع توانمند سازی زنان در حوزه ICT در وزارت ارتباطات در حال پیگیری است، بیان کرد: نگاه رییس جمهوری و وعده های انتخاباتی ایشان که افزایش نقش زنان در مناصب مدیریتی بود، نه برای رفع مسئولیت که به صورت واقعی انجام می شود.

آذری جهرمی تصریح کرد: در تحقیقات ما در این عرصه به موردی که خانمی فساد، اختلاس و یا تبانی کرده باشد برخورد نکردیم.

وی با تاکید به اینکه بکارگیری بانوان در وزارت ارتباطات برای ویترین و شعار نیست، یادآور شد: به تمامی معاونین و مدیران تاکید شده است که در امور مالی و اداری از ظرفیت بانوان استفاده شود .

ارسال نظر