این قاب های گرافینی عمر باتری آیفون را تا 20 درصد بالا می برد

رسانه کلیک - سازندگان نانوکیس آیفون می گویند قاب های محافظشان از جنس گرافین بوده و با توزیع بهینه گرما عمر باتری دستگاه را تا 20 درصد افزایش می دهد.

این قاب های گرافینی عمر باتری آیفون را تا 20 درصد بالا می برد

این کیس را تن آیفون خود کنید و عمر باتری آن را افزایش دهید. آن هم بدون آن که وزن گوشی را سنگین‌تر کنید یا باتری ثانویه‌ای همراه خود داشته باشید یا حتی اندازه گوشی را بیشتر کنید و نیازی هم به اعمال تغییرات در گوشی خود ندارید. نام این کیس مخصوص، نانوکیس است. این کیس، اولین محافظی است که از ماده‌ای به نام گرافین در ساخت آن استفاده شده است.

بد نیست بدانید گرافین دارای خصوصیات بسیار زیادی است که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به توان توزیع گرما تا 10 برابر بهینه‌تر از فلز مس اشاره کرد. همین ویژگی این ماده موجب شده تا به ادعای تولیدکنندگان، عمر باتری تا 20 درصد افزایش پیدا کند.

با استفاده از این کیس، دمای تولید شده توسط پردازشگر آیفون به نحو احسن در سطح گوشی پخش شده و باعث فعالیت آن در دمای بهینه می‌شود. این که نوسانات دما و داغ بودن بیش از حد گوشی موجب آسیب‌دیدگی باتری می‌شود، موضوع کاملا اثبات شده‌ای است. نانوکیس آیفون هم با تکیه بر همین مسئله، عمر باتری را زیادتر می‌کند.

البته باید بدانید که به لطف طراحی بسیار مناسب گوشی‌های جدید، علی‌الخصوص آیفون که موضوع بحث ما است، در شرایط استفاده عادی از دستگاه، گرمای زیادی تولید نشده و باتری آسیب نمی بیند و از آنجا که نانوکیس هیچ تغییر فیزیکی یا نرم‌افزاری در گوشی اعمال نمی‌کند، در چنین شرایطی انتظار هیچگونه تغییر خاصی در عمر باتری نباید داشت. اما اگر شما از جمله افرادی هستید که در طول روز از گوشی خود بسیار کار می‌کشید، بازی‌های سنگین اجرا می‌کنید یا مدام در حال فیلم‌برداری هستید، نانوکیس آیفون دقیقاً برای شما ساخته شده است.

علاوه بر این مزیت اصلی، نانوکیس‌های ساخته شده از گرافین بسیار زیبا، مینیمالیستیک، خوش‌دست و البته سبک هستند و حتی اگر تفاوت ملموسی در عمر باتری هم ایجاد نکنند، استفاده از آن خالی از لطف نیست.

این نانوکیس‌ها برای آیفون ایکس، آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس طراحی شده‌اند و در آمازون با قیمت 30 پوند انگلستان به فروش می‌رسند.

ارسال نظر