اپلیکیشن اندرویدی گوگل پلاس بازطراحی می‌شود

رسانه کلیک - یکی از مدیران گوگل در پیامی نوشت: به زودی نسخه بازطراحی شده گوگل پلاس جهت استفاده عموم کاربران سیستم عامل اندروید عرضه خواهد شد.

اپلیکیشن اندرویدی گوگل پلاس بازطراحی می‌شود

لئو دیگان ، یکی از مدیران گوگل، در پستی در شبکه اجتماعی گوگل پلاس خبر داده که مهندسین این شرکت اپلیکیشن اندرویدی این شبکه اجتماعی را از نو برنامه‌نویسی کرده‌اند. البته اگر فکر می‌کنید که با این حساب باید شاهد تغییرات بسیار محسوسی در این اپلکیشین باشید، باید بگوییم که این طور نیست و تغییرات زیر پوستی بوده و صرفاً برای رفع بعضی از نواقص اپلیکیشن پیشین از نظر عملکردی و نه ظاهری است.

دیگان می‌گوید که این بروزرسانی شامل تغییراتی در برخی عملکردها و قابلیت‌های هسته‌ای گوگل پلاس خواهد بود که شامل بهبود عملکرد رندرکردن صفحه و اسکرول‌کردن و همچنین تغییراتی ظریف در قاب تصاویر می‌شود. همچنین تمهیدات بهتری برای مقابله با دیدگاه‌های هرز و اسپم نیز در نظر گرفته شده است.

البته دیگان می‌گوید که هنوز برای عرضه نهایی نسخه پایدار این بروزرسانی پایه‌ای باید صبر کنید و هنوز چند باگ نرم‌افزاری وجود دارد که مهندسین در حال رفع آن‌ها هستند.

باید اذعان کرد که گوگل پلاس نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی تعداد کاربران و رونق کمتری دارد. البته به لطف انجمن‌هایی که برای بتاتسترهای اپلیکیشن‌های اندرویدی در این شبکه اجتماعی وجود دارند، هنوز چراغ گوگل پلاس روشن است و این که گوگل به فکر ارتقا این اپلیکیشن افتاده باید به فال نیک گرفته شود.

هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه نسخه بازطراحی شده گوگل پلاس در پلی استور اعلام نشده ولی انتظار می‌رود ظرف چند روز آینده شاهد آن باشیم.

ارسال نظر