گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را در رنگ یاسی مشاهده کنید!

رسانه کلیک - به زمان رونمایی از پرچمداران آینده سامسونگ نزدیک می شویم و حجم اطلاعات افشایی مربوط به آن ها روز به روز بیشتر می شود. به تازگی تصویری از گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس منتشر شده که این دو محصول را در رنگ یاسی نشان می دهد.

گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را در رنگ یاسی مشاهده کنید!

در تاریخ 25 فوریه سامسونگ در شهر بارسلونا به صورت رسمی از گوشی های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس رونمایی خواهد کرد ( گلکسی اس ۹ یکشنبه ۶ اسفند رونمایی می شود ). در حالی که فاصله کمی با معرفی این دو دستگاه داریم ولی اطلاعات مربوط به آن ها هر روز فاش می شود ( سیستم اسکن هوشمند گلکسی S9 به طور همزمان چهره و عنبیه چشم را بررسی می کند ).

به تازگی رندرهای مطبوعاتی گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس منتشر شده که این دو دستگاه را در رنگ یاسی نشان می دهد. به نظر می رسد سامسونگ برای پرچمداران جدید خود چهار رنگ در نظر گرفته باشد که البته احتمال معرفی نسخه های محدود این دستگاه با رنگ های جدید در آینده نیز وجود دارد.

انتظار می رود گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس در رنگ های مشکی، خاکستری ارکیده، یاسی و آبی مرجانی معرفی و روانه بازار شوند. همانند هر سال، رنگ های در نظر گرفته شده برای این دو دستگاه در تمامی بازارها قابل خریداری نخواهند بود و برخی از آن ها مربوط به بازارهای خاصی است ( قیمت گلکسی S9 فاش شد؛ گران تر از گلکسی S8 ).

در گذشته اکثر شایعات و گزارشات به استفاده از دوربین دوگانه در گلکسی S9 پلاس اشاره کرده بودند و حال رندرهای منتشر شده نیز این موضوع را تایید می کند. نحوه چینش دوربین دوگانه این دستگاه به صورت افقی بوده و سنسور اثر انگشت در زیر آن ها قرار دارد. برادر کوچک تر تنها دارای یک سنسور دوربین اصلی است ( تصویر جدیدی از سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس فاش شد ).

بر اساس شایعات از سنسور سونی IMX345 در گلکسی S9 پلاس استفاده خواهد شد. گزارشات به دریچه دیافراگم متغیر f/1.5 تا f/2.4 این دستگاه ها اشاره دارند. انتظار می رود این دستگاه قادر به ضبط ویدیو صحنه آهسته به صورت 480 فریم بر ثانیه باشد ( مشخصات دوربین گلکسی S9 و S9 پلاس پیش از رونمایی رسمی لو رفت ).

پردازنده کوالکام اسنپدراگون 845 و اگزینوس 9810 قدرت این دو دستگاه را تامین خواهند کرد. انتظار می رود گلکسی S9 به 4 گیگابایت رم مجهز شود و برادر بزرگترش نیز دارای 6 گیگابایت رم باشد. سیستم عامل اندروید اوریو همراه با رابط کاربری سامسونگ اکسپرینس 9 به صورت پیش فرض برای این دو مدل درنظر گرفته خواهد شد ( ظرفیت باتری گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس فاش شد ).

ارسال نظر