پاول دورف اطلاعات کاربران ایرانی‌ تلگرام را به آمریکا و اسرائیل می فروشد!

رسانه کلیک - رییس سازمان پدافند غیرعامل عنوان کرد: مدیریت تلگرام اطلاعات کاربران ایرانی‌ را برای درآمدزایی به آمریکا و اسرائیل به فروش می رساند.

پاول دورف اطلاعات کاربران ایرانی‌ تلگرام را به آمریکا و اسرائیل می فروشد!

به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ رییس سازمان پدافند غیرعامل عنوان کرد: تلگرام برای درآمد زایی، اطلاعات کاربران ایرانی‌ در فضای مجازی را به اسراییل و آمریکا می‌ فروشد.

پاول دورف رییس این شبکه خارجی در کشور خودش به عنوان یک اغتشاشگر شناخته می‌ شود و او با تکرار حادثه ای شبیه آشوب‌ های ما در روسیه و بکارگیری مردم علیه حکومت خود از آن کشور خارج شده است

تلگرام شبکه‌ ای است که به واسطه بکارگیری مدیریت هوشمند در آن حدود ۱۶ دسته از اطلاعات کاربران مثل شماره تلفن، تقویم کاری، عکس‌ ها، مکان و غیره دسترسی دارد.

در ردیابی از یکی از شبکه های اجتماعی متوجه شدیم هر کدام از اعضای برخی گروه‌ های ضد انقلاب و اروپا نشین در خارج حداقل 30 اکانت و کانال دارند و با هم یک موضوع را انتخاب می‌ کنند و خبرهای خاص جهت دار را به زبان فارسی تولید و منتشر کرده تا به دست ما برسد. سپس محورهای مد نظرشان را در قالب هشتگ و یا محتواهای مختلف به مردم کشورمان القا می‌کنند این رویکرد و امثال آن یعنی فضای سایبری ما توسط دشمن اشغال شده است.

نمونه آن خانم مجری که در سفرش به خارج از کشور با مشکلاتی روبرو شد. یک تیم ۵ نفره مامور شدند تا در طول سفر این خانم را تحت نظر گرفته و از آن فیلم و عکس تهیه کنند و در قالب یک پروژه در کانال های خود موضوع حجاب اجباری را راه اندازی کنند و این یعنی تولید محتوا. این موارد و امثال آن نشان می‌دهد ما اشراف کامل بر فضای مجازی خود نداریم.

تلگرام در هفته گذشته از پول اینترنتی خود به نام "گرام" رونمایی کرد که می‌ تواند روی این مشاغل تاثیر بگذارد تا جایی که دیگر حتی با بانک‌ های خودمان نتوانیم همکاری داشته باشیم

تلگرام نظام جدید برنامه ریزی کرده که قرار است تعویض و مدل جدیدی از ارتباطات را رونمایی کند که این مدل به احتمال زیاد خارج از کنترل ما خواهد بود تا جایی که امکان فیلتر هم احتمالا وجود نخواهد داشت.

در مدتی که تلگرام تعطیل شد پیام رسان های داخلی جان گرفتند تا جایی که تعداد اعضای آن ها به ده میلیون نفر هم رسید؛ پیام رسان هایی که باید مورد حمایت قرار گیرند و در این مدت اشکالات و نواقص آن ها حل شد.

ارسال نظر