احتمال افزایش ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X

رسانه کلیک - باتری را باید پاشنه آشیل آیفون های تولیدی اپل دانست. آیفون ها نسبت به محصولات اندرویدی دارای ظرفیت باتری کمتری هستند. انتظار می رود ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X افزایش پیدا کند.

احتمال افزایش ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X

ظرفیت باتری آیفون های اپل نسبت به محصولات اندرویدی کمتر است بنابراین معمولا آیفون ها شارژدهی پایین تری دارند. به نظر می رسد اپل خواهان تغییر این روند باشد. بر اساس گزارش منتشر شده از ETNews، آیفون های تولیدی سال آینده اپل دارای ظرفیت باتری بیشتری باشند.

بنابر ادعای مطرح شده در این گزارش، افزایش ظرفیت باتری در محصولات آینده اپل توسط تغییر طراحی باتری صورت می گیرد. آیفون X موجود در بازار از باتری L شکل بهره می برد ( میزان فروش آیفون X در سه ماهه اول 2018 کمتر از پیش بینی ها خواهد بود ). استفاده از این باتری باعث افزایش شارژدهی آیفون ایکس شده است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط ETNews، نسخه 2018 آیفون X به جای استفاده از دو سلول باتری که با طراحی L شکل در کنار هم قرار گرفته اند، از یک سلول L شکل استفاده می کند. برای اتصال این دو باتری در آیفون 10 ، از یک قطعه استفاده شده که در صورت حذف آن، ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X افزایش می یابد.

در گذشته نیز شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه ظرفیت باتری آیفون های سال 2018 افزایش می یابد. در حالی که تا حدودی در رابطه با افزایش ظرفیت باتری آیفون X در سال 2018 اطمینان داشتیم ولی برای اولین بار با نحوه انجام این کار آشنا شدیم.

گزارشات و شایعات به معرفی 3 آیفون جدید با طراحی مشابه آیفون ایکس در سال 2018 اشاره می کنند. یکی از این دستگاه ها دارای نمایشگر 6.1 اینچی با فناوری LCD خواهد بود و دو مدل دیگر به پنل OLED مجهز می شوند ( اپل فناوری تاچ سه بعدی را به آیفون 6.1 اینچی خود اضافه نمی کند ).

ارسال نظر