نمودار آنلاین اطلاعات استارتاپ های ایرانی ترسیم شد

رسانه کلیک - نمودار آنلاین اطلاعات استارتاپ های ایرانی با هدف اطلاع رسانی از وضعیت استارتاپ ها، شتاب دهنده های استارتاپی و سرمایه گذاران این اکوسیستم در کشور راه اندازی شد.

نمودار آنلاین اطلاعات استارتاپ های ایرانی ترسیم شد

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ این نمودار آنلاین توسط یک استارتاپ راه اندازی و با حضور معاون علمی فناوری رییس جمهور و شهردار تهران رونمایی شد.

«نوپاگراف»، تصویری از ارتباطات درون زیست‌ بوم استارتاپی ایران به همراه نام و لوگو استارتاپ، امکان مشاهده اطلاعات تکمیلی هر استارتاپ و یا سرمایه‌گذار را فراهم می کند و کاربر می تواند با کلیک روی هر لوگو، به صفحه اختصاصی آن استارتاپ و مشاهده اطلاعات آن دسترسی یابد.

امکان جستجوی نام استارتاپ، سرمایه‌گذار یا شتاب‌دهنده و سایر بازیگران زیست‌ بوم استارتاپی ایران در این نمودار وجود دارد و فعالان زیست‌ بوم استارتاپی کشور و سایر کاربران نیز می‌توانند برای اضافه کردن اطلاعات به این گراف از طریق ابزار جانبی تعبیه شده در آن، اقدام کنند.

امکان جستجوی بصری، امکان اضافه‌کردن سریع‌ تر اطلاعات و خود اظهاری آنلاین، بروزرسانی مستمر و دائمی، کامل بودن نام و مشخصات عناصر و دسترسی آسان به اطلاعات تکمیلی عناصر گراف، از دیگر ویژگی هایی است که برای نمودار نوپاگراف اعلام شده است.

این نمودار آنلاین از در این نشانی در دسترس زیست بوم استارتاپی ایران قرار دارد.

ارسال نظر