برافراشتن پرچم گوگل در نمایشگاه CES 2018 / قطارهای سریع السیر Hey Google‌ به حرکت در آمدند

رسانه کلیک - برافراشتن پرچم گوگل در نمایشگاه CES 2018 در رسانه های خارجی به سوژه داغ خبری تبدیل شده است. به نظر غول تکنولوژی و دنیای آی تی در این نمایشگاه حرف های زیادی برای گفتن دارد.

برافراشتن پرچم گوگل در نمایشگاه CES 2018 / قطارهای سریع السیر Hey Google‌ به حرکت در آمدند

به گزارش کلیک ، وب سایت تک کرانچ در مطلبی نوشت؛ هنگام پیمودن مسیر جاده پارادایس به سمت مرکز همایش های لاس وگاس به سختی می توان از حضور گوگل غافل ماند! گوگل هم در حال حاضر مانند شرکت های دیگر در حال آماده شدن برای این نمایشگاه بین المللی است، به طوری که کیوسک پارکینگ اختصاصی این شرکت در دست ساخت است( گوگل با دست پر به نمایشگاه CES سال 2018 بر می‌گردد ).

اما آنچه از همین حالا نشان از حضور پررنگ و بی سابقه غول حوزه فناوری دارد، پرچم گوگل است که با رنگ های سیاه و سفید جمله معروف Hey Google را به رخ رقبا کشیده و غرفه این شرکت را از فواصل دور کاملا متمایز کرده است.

نمایشگاه CES 2018

هنگام ورود به محوطه نمایشگاه و درست زمانی که به این موضوع می اندیشید که چقدر گوگل برای این نمایشگاه برنامه ریزی کرده تا پرچم بزرگش از همه نقاط نمایشگاه نمایان شود، با صحنه باشکوهی از دو قطار مواجه می شوید که در جهت عکس یکدیگر در حرکت‌اند و روی هر کدام نوشته «Hey Google». نوشته های روی دو قطار در حدی برجسته است که از زاویه دید کسی مخفی نمی‌ماند!

گوگل برای به تصویر کشیدن وضعیت پویا و رو به رشد خود از این دو قطار سریع السیر استفاده کرده است.

نمایشگاه CES 2018

بد نیست بدانید گوگل در نمایشگاه CES سال های قبل حضور چندان موثری نداشت (به غیر از غرفه های اشخاص ثالث آن هم در بخش نرم افزاری شان). به نظر نمی رسد این شرکت قصد معرفی محصول جدیدی را در نمایشگاه CES 2018 داشته باشد، چرا که مراسم گوگل و I/0 را پشت سر گذاشته و تمام انرژی خود را صرف این دو مراسم کرد.

حال باید تا برگزاری نمایشگاه CES امسال منتظر ماند تا دید سایر شرکای تجاری گوگل از قبیل سونی، اچ تی سی، لنوو، ال جی و غیره چه محصولاتی را به اکوسیستم گوگل اضافه کرده اند.

ارسال نظر