سامسونگ می خواهد تبلت های انعطاف پذیر بسازد

رسانه کلیک - شرکت سامسونگ در صدد ساخت و عرضه تبلت های انعطاف پذیر است که نمایشگر آنها به راحتی خم شده و در جیب قرار می گیرد.

سامسونگ می خواهد تبلت های انعطاف پذیر بسازد

امروزه تحقق رویاها و ایده هایی که زمانی دور از ذهن بودن چندان مشکل نیست. اکنون پیشرفت در زمینه پلتفرم هایی که حالت خمیده دارند و به راحتی تا می شوند دیگر یک رویا محسوب نمی شود. به زودی شاهد حضور گوشی ها و تلبت های انعطاف پذیر خواهیم بود که به راحتی خمیده می شوند و فضای کمتری را اشغال می کنند.

خبرها حاکی از آن است که سامسونگ به عنوان یک شرکت نوآور در صنعت گوشی های هوشمند که امروزه توانسته در بازار از رقیبان خود پیشی بگیرد به فکر طراحی تبلت هایی است که دارای نمایشگر خمیده هستند و به راحتی می توان آن ها را رول کرد.

این شرکت قصد دارد نسل بعد تبلت های خود را با یک قابلیت عجیب و شگفت انگیز به بازار عرضه کند. گفته می شود تبلت های انعطاف پذیر سامسونگ به گونه ای خم می شوند که می توان آن ها را در جیب قرار داده و حمل کرد و دیگر از تبلت هایی با اندازه های بزرگ خبری نیست.

سامسونگ چندی پیش اعلام کرد که در نظر دارد موبایل انعطاف پذیر خود را تحت برند گلکسی در سال 2018 معرفی کند. هنوز مدتی نیست از این خبر می گذارد که این شرکت در تکاپوی تحقق یک باره رویاهای خود است و علاوه بر گوشی تاشو، می خواهد تبلت های خود را نیز با چنین طراحی تولید کند تا سال 2018 جای هیج گونه رقابتی برای رقیبان خود نگذارد.

به تازگی سامسونگ پتنت هایی برای تولید دستگاه های انعطاف پذیر به ثبت رسانده است. گفته می شود این دستگاه ها دارای نمایشگرهایی هستند که دور محور استوانه ای خود پیچیده می شوند و روی این بدنه یک دکمه یا سنسور اثر انگشت قرار دارد. با این وجود این ایده ها تا زمانی که تقاضای مناسبی برای آن ها نباشد، به تولید انبوه نمی رسند.

ارسال نظر