ساختار دوربین سه گانه گوشی های سری P20 هواوی فاش شد!

رسانه کلیک - شایعات پیش‌تر حکایت از آن داشت که نام پرچم‌دار جدید هواوی P11 نخواهد بود و به جای آن امسال هواوی با P20 به میدان می‌آید. حال، بر اساس عکس های جدیدی که از گوشی های سری P20 هواوی منتشر شده، به نظر می آید هواوی قصد دارد مدل های جدید خود را با سه دوربین روی پنل پشتی راهی بازار کند.

ساختار دوربین سه گانه گوشی های سری P20 هواوی فاش شد!

بر اساس این عکس ها که ظاهراً مربوط به طرح بندی مدل‌های سری P20 هواوی است، این مدل ها احتمالاً باید دارای دوربین سه گانه با طراحی های مختلف روی پنل پشتی باشند.

اگر به خاطر داشته باشید، حدود یک ماه پیش ایوان بلاس ، وبلاگ نویس معروف در زمینه تکنولوژی، عکس‌های متعددی را منتشر کرد که گوشی P20 هواوی را با سه دوربین روی پنل پشتی آن‌ها نشان می‌داد. ایوان بلاس ادعا می‌کرد که گوشی های سری P20 هواوی دارای سه لنز 40 مگاپیکسلی روی پنل پشتی با یک لنز 24 مگاپیکسلی سلفی هستند. بنابراین با توجه به سابقه این ادعا می‌توان گفت احتمال درست بودن این موضوع تا حدودی زیاد است.

به‌ علاوه بر اساس این طرح‌ها، سری P20 هواوی شامل P20، P20 Plus و P20 Pro دارای کناره های بسیار نازک هستند و نسبت ابعاد نمایشگر آن هم 18:9 است. در میان این سه مدل، P20 Pro تنها مدلی است که در قسمت بالای آن در تصاویر لو رفته نوعی بریدگی به چشم می خورد.

بر اساس عکس های منتشر شده، طراحی و نحوه قرار گرفتن سه لنز در این 3 مدل تا حدودی متفاوت است. دوربین های P20 به صورت افقی در کنار هم و در سمت چپ گوشی قرار گرفته‌اند. از طرف دیگر دوربین های P20 Plus به صورت عمودی زیر هم در سمت چپ گوشی قرار گرفته‌اند. دوربین های P20 Pro نیز به صورت عمودی در وسط پنل تعبیه شده‌اند و اسکنر اثر انگشت نیز زیر آنها جای گرفته است.

البته این سه مدل تنها در طراحی متفاوت نیستند، بلکه گفته می‌شود تراشه‌های پردازشگر استفاده‌ شده در آن‌ها نیز با هم تفاوت دارد. به هر حال، هنوز به طور قطعی نمی‌توان درباره طراحی و مشخصات این مدل ها اظهار نظر کرد و برای اطلاع از مشخصات دقیق آن‌ها باید تا روز رونمایی منتظر ماند.

ارسال نظر