بهترین کاور آیفون 10 از فولاد جلیقه های ضد گلوله ساخته شده است!

رسانه کلیک - شرکت PITAKA کاور جدید آیفون 10 را از جنس فولاد زره های جنگی و جلیقه ضد گلوله تهیه کرده و مقاومت، سبکی و ظرافت را مبنای طراحی این محافظ بدنه گوشی قرار داده است.

بهترین کاور آیفون 10 از فولاد جلیقه های ضد گلوله ساخته شده است!

معمولاً هنگام خرید کاور گوشی، خریدار باید قبل از هر چیزی بین ظرافت کاور و استحکام آن اولویت یکی را انتخاب کند. اما این بار شرکت PITAKA کاور جدید آیفون 10 را از موادی تهیه کرده است که نه تنها ظرافت گوشی را حفظ می‌کند، بلکه از آن در برابر هر ضربه‌ای نیز محافظت می‌کند. این کاورها برای اولین بار از جنس فلزهای جلیقه ضد گلوله ساخته شده‌اند.

طبیعتاً کاورهای ظریف و زیبا نمی‌توانند امنیت بدنه گوشی را تضمین کنند و در مقابل کاورهای بزرگ و زمخت نیز زیبایی گوشی را مخفی می کنند. معمولاً انتخاب بین این دو گزینه کار سختی است، اما اکثر خریداران ترجیح می‌دهند زیبایی ظاهر گوشی را فدای امنیت آن کنند. اما اکنون کاورهای زرهی پیتاکا (PITAKA) که برای آیفون 10 ساخته شده کار را برای خریداران راحت کرده است. این کاورهای زرهی، فوق‌العاده نازک هستند و ضخامت آن‌ها فقط 0.03 اینچ است؛ با این حال چون از فلزهای جلیقه ضد گلوله در ساخت آنها استفاده شده، به شدت در برابر ضربه مقاوم هستند.

وزن پایین و استحکام بالای کاور جدید آیفون 10 باعث شده قیمت آن‌ در مقایسه با سایر کاورهایی که در سایت آمازون دیده می‌شوند، کمی زیاد باشد. با این حال باید اقرار کرد که چنین محافظی واقعاً ارزش هزینه کردن را دارد؛ به خصوص با توجه به قیمت نسبتا بالای آیفون 10.

مواد بکار رفته در این کاور صد درصد از جنس فولاد مورد استفاده برای زره‌های جنگی، بدنه فضاپیما یا موتور جت است. با این‌حال با قرار دادن این کاور روی گوشی ضخامت گوشی به هیچ عنوان اضافه نمی‌شود و نهایتاً شاهد افزایش ضخامت گوشی تا چند میلی‌متر خواهید بود. آیفون 10 با این کاور هم ضدضربه می‌شود و هم نازک و سبک باقی می ماند.

وزن این کاور کمتر از 0.49 اونس است و عملاً بود و نبود آن تغییری در وزن گوشی به وجود نخواهد آورد. از دیگر مزایای این کاور می‌توان به خوش‌دست بودن آن اشاره کرد. کسانی که این بدنه گوشی را امتحان کرده‌اند می‌گویند که تمام سطح آن به طور کامل روی آیفون X سوار می شود و ساختار و طراحی آن از همان نگاه اول، خیال خریدار را از بابت تضمین مقاومت گوشی راحت می کند.

ارسال نظر