طراحی مادربورد گلکسی اس 9 مشابه آیفون ایکس است

رسانه کلیک - بر اساس شایعات اخیر، مادربورد گلکسی اس 9 قرار است مشابه آیفون 10 طراحی شود تا بتواند باتری بزرگتری را در گوشی جای دهد.

طراحی مادربورد گلکسی اس 9 مشابه آیفون ایکس است

گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 به ترتیب با باتری‌های 3000 و 3300 میلی آمپری عرضه شدند. با وجود افزایش اندازه صفحه نمایش، فضای داخلی هر دو گوشی به طرز قابل توجهی کاهش یافت و این مسئله منجر به استفاده باتری مشابه نسل قبل برای این گوشی‌ها شد. اما احتمالا این شرکت در سال 2018 مجبور به چنین سازش‌هایی نشود، چرا که طبق شایعات، گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هر دو با مادربورد جدیدی معرفی می‌شوند. این طراحی مادربورد گلکسی اس 9 فواید زیادی برای قطعات داخلی گوشی دارد که به زودی جزییات آن اطلاع رسانی می شود.

از طرفی مدتی است که شایعه شده گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در ماه مارس معرفی می‌شوند و طراحی بورد SLP در این دو محصول منجر به باتری‌های بزرگتر می‌شود. شاید تاریخ انتشار اولیه چیزی باشد که خیلی‌ها علاقه به دانستن آن داشته باشند، اما پیشرفت‌هایی که در طراحی قطعات داخلی این دو پرچمدار رخ می‌دهد، در نوع خود هیجان‌انگیز است.

از نظر طراحی خارجی، ممکن است گلکسی اس 9 تفاوت چندانی با نسل پیشین خود نداشته باشد، اما قرار است چیزهای زیادی در داخل پرچمدار آینده سامسونگ تغییر کند. بر اساس شایعه‌ای که از طرف رسانه چینی درز کرده است، هر دو گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس دارای مادربوردی هستند که طراحی یکسانی با آیفون X دارد.

این طراحی به شرکت سامسونگ اجازه می‌دهد تا قطعات داخلی را با هم ترکیب کند و فضای بیشتری برای دیگر قطعات آزاد شود. در حال حاضر بر اساس شایعات، گلکسی اس 9 دارای باتری 3200 میلی آمپری خواهد بود که در مقایسه با گلکسی اس 8 تفاوت بزرگی ندارد، اما با این طراحی بورد توده‌ای (Stacked Logic) قرار است شاهد تغییرات زیادی در داخل این پرچمداران باشیم.

بنابراین گلکسی اس 9 ممکن است بروزرسانی مناسبی برای گلکسی اس 8 پلاس نباشد، اما احتمالا چند آپگرید ویژه از جمله ظرفیت بیشتر باتری خواهد داشت که مشتریان را به خرید آن تشویق کند.

ارسال نظر