چرا باید منتظر عرضه گلکسی اس 9 پلاس باشیم؟

رسانه کلیک - گلکسی اس 9 پلاس با رم 6 گیگابایتی، ظرفیت بالاتر باتری و دوربین دوگانه‌ قرار است وارد رقابتی سخت با گوشی های هم سطح خود در اوایل سال 2018 شود. اما سوالی که ممکن است به ذهن هر کاربری خطور کند، این است که چرا باید منتظر عرضه گلکسی اس 9 پلاس باشیم؟

چرا باید منتظر عرضه گلکسی اس 9 پلاس باشیم؟

دلایل زیادی برای انتخاب گلکسی اس 9 پلاس توسط یک کاربر وجود دارد. یک دوربین دوگانه، مقدار رم بیشتر و باتری بزرگ‌تر قطعاً گزینه‌هایی خواهند بود که شما برای خرید یک گوشی جدید اول به آن‌ها توجه می‌کنید؛ اما مشخصات سخت افراری به نوعی عملکرد گوشی را تعیین می‌کند. شایعات نشان می دهد گلکسی اس 9 پلاس یا دارای اسنپ دراگون 845 و یا مجهز به اگزینوس 9810 است (البته استفاده از تراشه اسنپ دراگون محتمل تر به نظر می رسد). حال، اسنپدراگون 845 در نتایج آخرین بنچمارک چند هسته‌ای، 8000 امتیاز را از آن خود کرده است.

همچنین این مدل گوشی، دارای رم 6 گیگابایتی است که کار را هنگام استفاده از ویژگی چند عملکردی یا multitasking برای کاربر بسیار آسان می‌کند.

پس از اعلام و معرفی گوشی‌های گلکسی A8 و گلکسی A8 پلاس مدل 2018، شرکت سامسونگ فاش کرد که ویژگی های خاص و جدیدی را برای گلکسی اس 9 پلاس در نظر گرفته است تا این دستگاه از دستگاه‌های مشابه میان رده و کوچک‌تر (از نظر اندازه) عقب نماند.

گلکسی اس 9 پلاس نه تنها دارای یک رم 6 گیگابایتی است، بلکه طبق شایعات از دوربین دوگانه نیز بهره می برد. دوربین دوم احتمالاً به عنوان دوربین تماس تصویری استفاده خواهد شد و صفحه بزرگ‌تر این دستگاه به معنای ظرفیت بالاتر باتری خواهد بود.

گلکسی اس 9 پلاس ممکن است حتی از یک باتری 3200 میلی آمپر ساعتی استفاده کند و نسبت به دو گوشی دیگر عرضه شونده در اوایل سال 2018، باتری قوی تری را در بدنه فلزی و صفحه شیشه‌ای مقاوم خود جای دهد.

شایان ذکر است؛ تمام اطلاعات قطعی این دستگاه‌ها از جمله زمان عرضه گلکسی اس 9 پلاس در کنفرانس جهانی موبایل سال 2018، توسط خود شرکت سامسونگ به طور رسمی به اطلاع عموم خواهد رسید.

ارسال نظر