با این 3 اپلیکیشن عکاسی گوگل از عکاسی و فیلمبرداری لذت ببرید

 رسانه کلیک - گوگل اخیرا اپلیکیشن هایی در زمینه عکاسی معرفی کرده است. گفته می شود این سه اپلیکیشن عکاسی گوگل در نوع خود بسیار کاربردی بوده و گوگل در حال توسعه آن ها است.

با این 3 اپلیکیشن عکاسی گوگل از عکاسی و فیلمبرداری لذت ببرید

اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه وافری به عکاسی و ثبت لحظه های خود دارید در این مقاله قصد داریم تعدادی گزینه متفاوت که به ثبت لحظات و خاطرات شما کمک زیادی می کند را معرفی کنیم.

گوگل به تازگی سه اپلیکیشن جدید که مخصوص عکاسی موبایل است را عرضه کرده که عرضه این سه اپلیکیشن در راستای برنامه‌ای تحت عنوان اپسپریمنت « Appsperiments » است که گوگل به تازگی آن را تدوین کرده. در ادامه ویژگی ها و قابلیت های آن ها را برای شما بازگو می کنیم.

برنامه Selfissimo

گرفتن سلفی همیشه کار دشواری است و معمولا افراد همیشه درگیر یک ژست مناسب هنگام سلفی هستند. برنامه سلفی سیمو «Selfissimo» گوگل در این باره می تواند کمک زیادی به شما کند. این اپلیکیشن هر زمان که از حرکت بایستید از شما عکس می گیرید بنابراین نیازی نیست خودتان را به زحمت بیندازید و دکمه شاتر را فشار دهید. در ابتدا شاید تصور کنید که کار کردن با این برنامه کمی عجیب باشد اما پس از مدتی خواهید فهمید که استفاده از آن بسیار راحت است و حتی به آن اعتیاد هم پیدا خواهید کرد.

اگر قصد استفاده از این برنامه را دارید، تنها نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که این برنامه عکس های شما را فقط به حالت سیاه و سفید می گیرد. هنگامی که برنامه را باز می کنید باید روی گزینه « start» ضربه بزنید و برنامه خیلی زودتر از آنچه که فکر می کنید از شما عکس می گیرد. همچنین این اپلیکیشن هنگام عکس برداری فلاش می زند که می توانید با رفتن به بخش تنظیمات آن این قابلیت را تغییر دهید.

گفتنی است عکس ها به طور خودکار در گوشی ذخیره نمی شوند در واقع خودتان باید به صورت جداگانه عکس ها را انتخاب و سپس ذخیره کنید. این ویژگی کمی آزاردهنده است زیرا امکان دارد پس از عکس گرفتن فراموش کنید آن ها را ذخیره کنید.

در حال حاضر این اپلیکیشن عکاسی گوگل برای اندروید و آی او اس در دسترس است و می توانید آن را دانلود کنید.

اپلیکیشن عکاسی گوگل

اپلیکشین Scrubbies

برنامه اسکرابیز « Scrubbies» کمی متفاوت تر از برنامه های looping مانند بومرنگ اینستاگرام است. پس از ویدئو گرفتن از طریق این برنامه شما می توانید سرعت و جهت ویدئو را مدیریت کنید در واقع این برنامه این امکان را می دهد که در تولید یک ویدئو شخصا مشارکت داشته باشید. کار با این اپلیکیشن بسیار راحت است. برای استفاده از آن ابتدا برنامه را باز می کنید و روی دکمه دوربین در گوشه سمت چپ ضربه می زنید هنگامی که دکمه ضبط را فشار می دهید می توانید فوتیج دقیقی را که تمایل دارید را بگیرید. اگر نیاز بود که ویدئو را متوقف کنید اما نخواهید آنچه که قبلا ضبط کرده اید را از دست بدهید در این صورت باید دکمه توقف « pause» که در سمت راست است را فشار داده و از آن بک آپ بگیرید تا هر وقت که آماده بودید از نو ضبط را ادامه دهید.

این برنامه جذابیت خاص خودش را دارد و به زودی به یک اپلیکشن سرگرم کننده برای کاربران به ویژه کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل خواهد شد. به این صورت که با حرکت یک انگشت ویدئو پخش می شود و با حرکت دو انگشت هم زمان بخش های تکرارشونده ویدئو برای ثبت و اشتراک گذاری انتخاب می شوند.

شایان ذکر است این اپلیکیشن عکاسی گوگل در حال حاضر فقط برای آی او اس در دسترس است.

اپلیکیشن عکاسی گوگل

اپلیکیشن Storyboard

سومین اپلیکیشن عکاسی گوگل استوری برد « Storyboard» است. با این اپلیکشین شما می توانید ویدئو کلیپ هایی را به سبک و سیاق کتاب های کمیک درست کنید یعنی ویدئو کلیپ هایی که ضبط می کنید می توانید آن ها را به صورت خودکار به شش فریم تبدیل کنید.

برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا باید به ویدئوهای خود دسترسی پیدا کنید و پس از انتخاب موارد مورد نظر آن ها را در برنامه آپلود کنید. پس از پردازش ویدئو ها اپلیکیشن انواع طرح ها و قالب های جذاب در اختیارتان می گذارد. برای مشاهده طرح های جدیدتر فقط کافی است اپلیکیشن را رفرش کنید و گزینه های متفاوت تری را برای ویدئو خود انتخاب کنید.

در حال حاضر این اپلیکیشن عکاسی گوگل فقط برای اندورید در دسترس است.

اپلیکیشن عکاسی گوگل

ارسال نظر