یلدای خود را با جشنواره یلدایی گیم سنتر ایرانى به یاد ماندنی کنیم

رسانه کلیک - حالا که زمستان بی برف و باران، چهره‎ی شهرهای سرزمین سرسبزمان را یکی پس از دیگری سیاه و کبود کرده است، هیچ چیز مانند اپلیکیشنی پُر و پیمان که از سیر تا پیاز بازی‎های اندرویدی را در چنته‎ی پر ضرب و زورش ریخته باشد، نمی‎تواند حال آدمی را جا بیاورد و اوقات حوصله سربر خانه‎نشینی را با چاشنی سرگرمی و هیجان، غنی‎سازی کند.

یلدای خود را با جشنواره یلدایی گیم سنتر ایرانى به یاد ماندنی کنیم

اگر اجداد بزرگوار ما این بخت را داشتند تا شب‎های یلدا پاها را زیر لحاف کُرسی دراز کنند و آجیل بخورند، قصه بخوانند و مشاعره کنند، ماها که جوانان دنیای مَجازیم نیز با میزبانی بازیک از 22 آذرماه تا فردای آفتابیِ یلدای امسال، به جشنواره‎ی بازی‎های موبایل دعوت‎ شده‎ایم، جشنی که از «شیر مرغ تا جان آدمیزادِ» دنیای بازی‎های موبایل را در فهرست پیشنهادی‎اش عرضه کرده است.البته بعید است که حتی بلندترین شب سال نیز کفاف کشف نیمی از این بازی‎های رنگارنگ را به بازیک بازان خوشبخت بدهد.

حتما می‎دانید که در دنیای بازی‎ها نیز «بی‎مایه فطیر است» و بازی بدون جایزه و پاداش حال و هیجانی ندارد. به همین مناسبت بازیک 8 دستگاه گوشی هوشمند هواوی Mate 10 Liteرا برای برنده‌ها‎ی خوش‎شانسی که در سرزمین بازیک بیشتر از بقیه می‎چرخند و بازی می‎ کنند، کادو پیچ آماده کرده است تا پس از پایان جشن یلدای بازیک در مراسمی ویژه به برنده‎های خوش‎شانس تقدیم کند.

این روزها به هر سایت و صفحه‏ای که در اینترنت سرک می‎کشید در همان نگاه اول و سلام و علیک نکرده، با درگاه پرداختی روبه‎رو خواهید شد که از شما رمز دوم کارت بانکی را طلب می‎کند تا گوشه چشمی از خدماتش را برای شمای کاربر به نمایش بگذارد. خیالتان راحت، بازیک، اپلیکیشن این قرتی بازی‎ها نیست و در قاموسش اثری از درگاه الکترونیک و رمز دوم و کارت بانکی پیدا نمی‎کنید. بازیک بازان می‎دانند که با نصب اپلیکیشن بازیک ابه انبوهی از بازی‎های رایگان دسترسی خواهند داشت و آنجا که هوس خرید بازی دِبشی به سرشان زده باشد یا اینکه خواسته باشند کیسه‏ی الماس‎هایشان را از جِم‌های فروشی پر کنند، به سادگی یک لیوان آب خوردن، می‎توانند با شارژ سیم کارت، پرداختشان را به سرانجام برسانند.

اگر تا حالا قسمتتان نشده است تا با پرداخت هزینه‎های گزاف در دنیای واقعی بر صندلی VIP تکیه بزنید، بازیک این فرصت را در اختیارتان قرار می‎دهد تا تنها با پرداخت 300 تومان ناقابل، به جرگه‏ی VIP بازان دربیایید و در دنیای بی‌انتهای بازیک به هر جا که خواستید سر بزنید و با هر بازی که دوست داشتید، سرگرم باشید. فراموش نکنید که سه روز اول عضویت VIP بازیک رایگانه که به مناسبت شب یلدا این دوره رایگان به یکماه افزایش یافته. اگر همین الان می‏خواهید بر صندلی VIP بنشینید و از مزیتهای آن لذت ببرید هم اکنون کلمهbazik رو به 2031 ارسال کنید.

بازیکنان گرامی مستحضر هستند که در دنیای مجازی نیز مانند واقعیت، همچنان هیچ شنیدنی به پای دیدن نمی‎رسد، پس همین حالا اگر لیوان آب دستتان هست، آب را نوش جان بفرمایید و بازیک را بر روی گوشی موبایلتان نصب کنید (لینک دانلود بازیک) که برای بردن گوشی هواوی میت 10 lite با صفحه نمایش FullView و چهاردوربین تنها تا شب یلدا فرصت دارید.

اگر بازیک باز شدید از صفحه‎ی اینستاگرام (bazik.irancell) بازیک نیز غافل نباشید که در طول این جشنواره زمستانی از دنیای پر زرق و برق بازی‎ها برایتان حکایت‎ها دارد، شنیدنی و عکس‌ها دارد لایک کردنی!

این هم ناگفته نماند که اپلیکیشن بازیک فعلا تنها در خدمت اندروید بازان است و مناسب حال ایرانسلی‌ها!

ارسال نظر