کنگره جهانی فناوری های هوشمند برگزار می شود

رسانه کلیک - نخستین کنگره جهانی فناوری های هوشمند 2018 با رویکرد بانکداری هوشمند بهمن ماه در تهران برگزار می شود.به گزارش کلیک؛ به نقل از مهر، نخستین کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ با رویکرد بانکداری هوشمند با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه های معتبر کشور، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه امسال برگزار می شود.

کنگره جهانی فناوری های هوشمند برگزار می شود

به گزارش کلیک ؛ به نقل از مهر، نخستین کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ با رویکرد بانکداری هوشمند با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه های معتبر کشور، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه امسال برگزار می شود.

نیما امیر شکاری، مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی در این باره گفت: این رویداد با حضور اساتید فرهیخته ملی، پژوهشگران، دانشجویان و مدیران دستگاه ها در حوزه فناوری اطلاعات و با حضور و همکاری مهمانانی از کشورهای مختلف جهان نظیر آلمان، ایتالیا، استرالیا، اوکراین، آرژانتین، پرتغال و نیز مشارکت چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی نظام اداری با توجه به تاکید رییس جمهور به عنوان یکی از دغدغه های اصلی دولت مطرح است، افزود: کنگره جهانی فناوری های هوشمند با هدف کمک به تحقق این مهم با سه رویکرد اصلی دولت هوشمند، شهر هوشمند و بانکداری هوشمند در بخش های مختلف برنامه ریزی شده است.

دبیر علمی کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ از جمله محورهای رویکرد دولت هوشمند را اینترنت اشیا (IOT)، رایانش ابری، امنیت در نرم افزارهای اداری الکترونیکی و فناوری های همراه عنوان کرد و ادامه داد: از محورهای شهر هوشمند نیز می‌توان به مدیریت شهر هوشمند، آینده شهرها و ارتباط آن با هوشمند سازی، سیستم حمل و نقل هوشمند، بهداشت هوشمند و غیره اشاره کرد.

وی اظهار داشت: موضوعاتی نظیر کاربردهای IOT در صنعت بانکداری، روندهای آتی صنعت بانکداری، شعب هوشمند بانکی، رایانش ابری، نقش بانکداری هوشمند در شهر هوشمند، امنیت و حریم شخصی در بانک های هوشمند در نیز بانکداری هوشمند مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.

امیر شکاری برگزاری ۴۰ پنل تخصصی، کارگاه آموزشی و سخنرانی کلیدی در ۱۱ سالن جانبی به صورت همزمان را از جمله برنامه های این کنگره برشمرد و گفت: متخصصانی از ۱۵ کشور جهان نظیر آلمان، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، ایرلند، ترکیه و غیره به منظور ارائه مدل ها و نمونه هایی از بانکداری هوشمند، در این رویداد حضور خواهند داشت.

دبیر علمی کنگره جهانی فناوری های هوشمند ضمن اشاره به بانکداری هوشمند، اظهار داشت: علاقه مندان و پژوهشگران می توانند با توجه به محورهای کنگره، مقالات خود را برای شرکت در این کنگره از طریق پایگاه اینترنتی WWW.FBFI.IR به دبیرخانه ارسال کنند.

ارسال نظر