گوشی هواوی میت 10 مدل PORSCHE DESIGN دارای ارگونومی ماشین های پورشه است

رسانه کلیک - هواوی در سری Mate 10 خود سلایق مختلف بازار را در نظر گرفته است، از Mate 10 lite برای دوستداران تکنولوژی با بودجه محدود گرفته تا هواوی میت 10 پورش دیزاین برای علاقمندان به دستگاه های لوکس و خاص.

گوشی هواوی میت 10 مدل PORSCHE DESIGN دارای ارگونومی ماشین های پورشه است

هواوی از گذشته همکاری نزدیکی با PORSCHE DESIGN داشته است و در سری های مختلف گوشی های خود، مدل های خاصی با طراحی پورشه به بازار عرضه کرده است. این همکاری هم اکنون در سری Mate 10 به اوج خود رسیده است و گوشی PORSCHE DESIGN Mate 10 برای علاقمندان به گوشی های لوکس و خاص در این سری پرطرفدار به کاربران عرضه شده است.

هواوی میت 10 پورش دیزاین

پورشه دیزاین در طراحی Mate 10 تلاش کرده با الهام از سرعت و بازده بالای ماشین های پورش، Mate 10 را به نوعی طراحی کند که یادآور ارگونومی زیبای ماشین های پورش باشد. بدنه پشتی این گوشی به شکلی طراحی شده که حالت سرامیکی لوکس و زیبایی دارد. همچنین زیر مانیتور این گوشی هم لوگوی زیبای PORSCHE DESIGN نقش بسته است.

در کل طراحی این گوشی در کلیه گوشه ها و حتی در بسته بندی این گوشی به نحوی انجام شده که خاص بودن این مدل را برای کاربران تداعی کنند.

از لحاظ پردازشی این گوشی به پردازنده Kirin 970 و 6 گیگابایت رم مجهز است. به علاوه این گوشی از حافظه داخلی بسیار قابل توجه 256 گیگابایتی برخوردار است. هوش مصنوعی در هواوی میت 10 پورش دیزاین مورد دیگری است که موجب خاص تر شدن آن شده است. در جای جای این گوشی از دوربین گرفته تا باتری و مدیریت انرژی، هوش مصنوعی موجب بالاتر رفتن بازده کاری و عملکردی این مدل شده است.

هواوی میت 10 پورش دیزاین

صفحه نمایش این گوشی همانند مدل Mate 10 Pro از اندازه 6 اینچ بهره می برد. به علاوه سایر امکانات و خصوصیات فنی این مدل هم مشابه مدل Mate 10 Pro است.

هوآوی با تکیه بر همکاری های قبلی خود با PORSCHE DESIGN تمام تلاش خود را به کار گرفته تا گوشی PORSCHE DESIGN Mate 10 خود را به مدلی خاص برای مشکل پسندان و دوستداران دستگاه های لوکس قرار دهد.

ارسال نظر