آپدیت اخیر سامسونگ موجب از کار افتادگی شارژ سریع گلسی اس 8 برخی کاربران شد!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش برخی از کاربران، صاحبان گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس پس از نصب آپدیت جدید  ارائه شده از سوی سامسونگ نمی‌توانند از قابلیت شارژ سریع این گوشی ها استفاده کنند.

آپدیت اخیر سامسونگ موجب از کار افتادگی شارژ سریع گلسی اس 8 برخی کاربران شد!

همانطور که می دانید همه کاربران تمایل دارند گوشی در کم ترین زمان ممکن شارژ شود؛ از این رو فناوری شارژ سریع در میان کاربران بسیار شناخته شده و محبوب است. از طرفی، شرکت بزرگ سامسونگ در به روزرسانی پلتفرم های خود کمی دیر عمل می کند. شواهد نشان می دهد که سرعت دریافت آپدیت جدید در پرچمداران بزرگ سامسونگ بسیار پایین بوده و متاسفانه برخی کاربران از این که بسته امنیتی ماهانه گوشی خود را دیر دریافت می کنند، بسیار ناراضی هستند.

حال، سامسونگ تصمیم گرفت بسته های آپدیت پرچمداران خود را به کاربران عرضه کند. اما گزارش برخی از کاربران نشان می دهد آخرین بسته های (پچ) امنیتی ماهانه سامسونگ ظاهرا مشکلاتی را برای پرچمدارن این کمپانی یعنی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به وجود می‎آورد.

به نظر می رسد بعد از نصب آپدیت، قابلیت شارژ سریع در این گوشی با اختلالاتی مواجه شده اما کماکان شارژ عادی بدون مشکل انجام می شود.

وب سایت سام موبایل (SamMobile) در مطلبی نوشت؛ خوشبختانه این مشکل همه گیر نبوده و فقط تعداد کمی از صاحبان گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بروز رسانی سامسونگ روی خوش نشان نداده‌اند و گفته اند که بعد از آپدیت نمی‌توانند از قابلیت شارژ سریع دستگاه استفاده کنند.

هنوز مشخص نیست که چه عاملی باعث بروز این مشکل می‌شود و سامسونگ هیچ واکنشی در این خصوص نشان نداده اما به نظر می رسد که تمام مشکلات به آخرین بسته امنیتی سامسونگ برمی گردد. هنوز معلوم نیست که به روز رسانی جدید یعنی پچ امنیتی ماه نوامبر این مشکل را می تواند برطرف کند یا خیر، اما امیدواریم سامسونگ هرچه سریع نارضایتی کاربران از بسته بروز رسان را برطرف کنند.

ارسال نظر