نینتندو ‌سوییچ به عنوان برترین گجت سال ۲۰۱۷ از نگاه تایمز انتخاب شد

رسانه کلیک – مجله تایمز، ۱۰ گجت برتر سال ۲۰۱۷ را انتخاب کرده که نینتندو ‌سوییچ در صدر آنها قرار دارد.

نینتندو ‌سوییچ به عنوان برترین گجت سال ۲۰۱۷ از نگاه تایمز انتخاب شد

نینتندو Wii U یکی از ناامیدکننده‌ترین کنسول‌هایی بود که نینتندو طی سال‌های اخیر معرفی کرد. با وجود فروش خوب این کنسول، انتقادهای زیادی به آن وارد شد. همین امر باعث ایجاد نگاه‌های منفی و حس بدی نسبت به کنسول بعدی این شرکت یعنی نینتندو سوییچ شد.

با وجود شباهت‌های بسیاری که Wii U با نینتندو ‌سوییچ داشت، کنسول جدید شرکت ژاپنی مسیر متفاوتی را طی کرد. خوشبختانه، نه تنها گیمرها از نینتندو سوییچ استقبال کردند، بلکه نظر منتقدان و سازندگان بازی نیز تغییر یافت و شاهد انتشار بازی‌های بزرگ روی این کنسول هیبریدی بودیم.

پس از انتشار مقالاتی مثبت نسبت به نینتندو سوییچ، گویا اتفاقات خوب برای محصول جدید شرکت ژاپنی همچنان ادامه دارد. مجله تایمز اخیرا نینتندو ‌سوییچ را به عنوان برترین گجت معرفی شده در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد.

۹ گجت دیگر همراه با نینتندو سوییچ در لیست برترین گجت‌های سال ۲۰۱۷ مجله تامیز قرار داشتند که کنسول هیبریدی نینتندو توانست برترین جایگاه را به خود اختصاص دهد.

نینتندو ‌سوییچ تاکنون توانسته موفقیت‌های بسیاری کسب کند که قرار گرفتن در لیست برترین‌های مجله تایمز نیز به آن افزوده شده است. شرکت ژاپنی اعلام کرده که تاکنون نزدیک به ۸ میلیون دستگاه از کنسول خانگی‌اش را در سراسر جهان فروخته است.

احتمال اینکه نینتندو سوییچ در سال اول عرضه‌اش فروشی برابر با فروش مجموع Wii U داشت باشد بسیار زیاد است. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که تقاضا برای کنسول خانگی نینتندو سوییچ هر روز افزایش می‌یابد.

شرکت نینتندو علاوه بر فروش خوبی که کنسول جدیدش به همراه داشته است، سود خوبی در فروش بازی‌ها دارد. بازی مانند Super Mario Odyssey توانسته در عرض ۳ روز ۲ میلیون نسخه بفروشد. عناوین جدیدی نیز برای نینتندو سوییچ در راه هستند که به بازی‌هایی مانند DOOM ،Wolfenstein II و اسکایریم می‌توان اشاره کرد.

منبع: Ubergizmo

ارسال نظر