کیفیت خیره کننده دوربین OnePlus 5T در محیط های کم‌نور!

رسانه کلیک - تنها چند روز به رونمایی از جدیدترین موبایل OnePlus زمان باقی مانده و اکنون مدیرعامل این شرکت با ارسال عکسی در صفحه توئیتر خود، کیفیت تصویربرداری گوشی OnePlus 5T را در موقعیت‌های کم‌نور به رخ رقبا کشیده است.

کیفیت خیره کننده دوربین OnePlus 5T در محیط های کم‌نور!

۱۶ نوامبر برابر با ۲۵ آبان، از گوشی OnePlus 5T به عنوان جدیدترین موبایل OnePlus رونمایی می‌شود، اما پیش از معرفی رسمی این محصول، مدیر عامل این شرکت تیزری از دوربین این مدل در صفحه توئیتر خود منتشر کرد که کیفیت تصویربرداری این مدل را در محیط کم‌نور نشان می‌دهد.

پیش از این نیز مدل OnePlus 5 به بازار عرضه شده بود که در شرایط کم‌نور می‌تواند عکس های بسیار باکیفیتی را به ثبت برساند. حال به نظر می‌رسد در OnePlus 5T این کیفیت ارتقا پیدا کرده است.

تصویری که مدیرعامل این شرکت در صفحه شخصی خود گذاشته، مربوط به یک پله‌برقی در محیطی بسیار کم‌نور است که در تصویر، تنها لامپ‌های فلورسنت نارنجی‌رنگ در کنار ریل‌های پله‌برقی به چشم می‌خورد. با وجود نور کم، کیفیت تصویر خیره کننده است و بسیاری بر این باورند که اغلب موبایل‌های حال حاضر قادر به ثبت چنین عکس با کیفیتی نیستند.

به نظر می‌رسد OnePlus 5T دارای دوربین‌های دوگانه در پنل پشتی خود باشد که کیفیت بیشتری نسبت به OnePlus 5 دارد. همچنین این مدل مجهز به لنز تله فوتو است.

منبع: gizmochina

ارسال نظر