شیائومی قصد دارد بازار گوشی های هوشمند را به دست بگیرد!

رسانه کلیک - شیائومی در نظر دارد تا سال ۲۰۱۸ در جایگاه ۵۰۰ شرکت برتر جهان قرار گیرد. جالب است بدانید درآمد شیائومی ناشی از فروش موبایل اخیرا به ۱۰۰ میلیارد یوان رسیده است.

شیائومی قصد دارد بازار گوشی های هوشمند را به دست بگیرد!

شیائومی به تازگی فروشگاه «Mi Home» خود را به مساحت ۶۵۰ مترمربع در شهر شنژن چین افتتاح کرد. مدیرعامل این شرکت، در خصوص افتتاح این فروشگاه اعلام کرد که قصد دارد تا سال آینده میلادی، جز ۵۰۰ شرکت برتر جهان باشد.

شیائومی تا ماه اکتبر سال جاری میلادی، حدود ۷۰ میلیون تلفن هوشمند به بازار عرضه کرد که پیش‌بینی می‌شود، با ورود مدل‌های Redmi 5 ،Redmi 5 Plus و Redmi Note 5 به بازار، تا پیش از سال نو، فروش محصولات این شرکت به ۹۰ میلیون نسخه نیز برسد.

شیائومی پیش‌تر برآورد کرده بود تا سال ۲۰۱۷، به فروش ۱۰۰ میلیارد یوان دست پیدا می‌کند که اخیراً این امر محقق شده است. جالب است بدانید شیائومی در رده پنجم پرفروش‌ترین برندهای تلفن همراه در جهان قرار دارد که سهم بازار این شرکت از ۳٫۷ درصد، در چهار ماهه سوم ۲۰۱۶، به ۷٫۴ درصد در چهار ماهه سوم سال ۲۰۱۷ افزایش داشته است.

حال با این میزان افزایش درآمد شیائومی مدیرعامل این شرکت اعلام کرد برنامه‌های زیادی برای سال ۲۰۱۸ دارد که در جایگاه ۵۰۰ شرکت برتر دنیا قرار گیرد.

وی همچنین پیش‌بینی کرد این شرکت در ۱۰ سال آینده به ۱ تریلیون یوان درآمد دست پیدا کند.

شایان ذکر است؛ مجله Fortune همه‌ساله ۵۰۰ شرکت برتر جهان را معرفی می‌کند که در لیست سال ۲۰۱۷ نام حدود ۱۱۵ شرکت چینی گزارش شده است.

منبع: gizmochina

ارسال نظر