بازی For Honor را به صورت رایگان تجربه کنید

رسانه کلیک - ساعاتی پیش شرکت فرانسوی «یوبی سافت» از انتشار نسخه رایگان بازی For Honor بر روی کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی خبر داد.

بازی For Honor را به صورت رایگان تجربه کنید

اگر تا به امروز موفق به تجربه بازی For Honor نشدید و یا در خرید این عنوان مردد هستید، پیشنهاد می کنیم که فرصت ویژه پیش آمده را از دست ندهید و در روز پنج شنبه ۱۹ آبان (۹ نوامبر سال میلادی جاری) به صورت کاملا رایگان به تجربه تمامی بخش ها و حالت های بازی از جمله بخش تک نفره و چند نفره بپردازید.

از آنجا که در ماه جاری فصل چهارم بازی فور آنر توسط توسعه دهندگان منتشر می شود، شرکت فرانسوی یوبی سافت به منظور افزایش تعداد کاربران و جامعه بازی، به‌زودی نسخه نهایی و کامل این عنوان ویدیویی را به مدت محدود و رایگان در اختیار دارندگان و بازیکنان پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی قرار می دهد.

بر این اساس، نسخه رایگان بازی For Honot در روز پنج شنبه ۹ نوامبر سال میلادی جاری (۱۹ آبان) به مدت چهار روز برای کنسول های نسل هشتم دو شرکت مایکروسافت و سونی (ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴) و همچنین رایانه شخصی ویندوزی منتشر می شود و بازیکنان تنها تا روز یک شنبه ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) قادر به تجربه رایگان بازی هستند.

در این مدت، سازندگان از لحاظ محتویات هیچگونه محدودیتی را در نظر نگرفته اند و بدین خاطر، شما در نسخه رایگان بازی For Honor می توانید تمامی قسمت های بازی از قبیل بخش کمپین و یا داستانی (به صورت تکی و یا گروهی) و بخش چند نفره آنلاین (۵ حالت مختلف این بخش) را امتحان کنید و حتی قهرمانان جدید فصل سوم نیز قابل استفاده هستند.

یوبی سافت خریداران بازی فور آنر را در این رویداد فراموش نکرده و به افرادی که در این بازه زمانی ۵ بازی را به اتمام برساند، ۵,۰۰۰ استیل (Steel) هدیه می دهد.

نسخه رایگان بازی For Honor

چنانچه پس از تجربه نسخه رایگان بازی For Honor به آن علاقه مند شده و نسخه نهایی را به صورت قانونی خریداری کنید، هیچ نگرانی بابت از دست دادن دستاوردها و پیشرفت ها وجود ندارد، چرا که تمامی اطلاعات شما به صورت خودکار به نسخه کامل بازی انتقال می یابد.

شایان ذکر است؛ فصل چهارم عنوان فور آنر با محتویات و ویژگی های جدید در روز ۱۴ نوامبر سال میلادی جاری (۲۳ آبان) برای خریداران سیزن پس بازی از راه می رسد که علاقه مندان و بازیکنان می توانند به صورت رایگان به محتویات تازه دسترسی داشته باشند. فصل چهارم شامل نقشه های جدید، دو قهرمان جدید به نام های Aramusha و Shaman و حالت ۴ در برابر ۴ جدید به نام Tribute است.

دو قهرمان جدید بازی برای دارندگان نسخه سیزن در روز ۲۳ آبان قابل استفاده است و سایر کاربران جهت دسترسی به آن ها، ضمن پرداخت ۱۵۰۰۰ استیل (Steel)، باید تا روز سه شنبه ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) منتظر بمانند.

بازی نه چندان موفق For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال میلادی جاری مصادف با ۲۶ بهمن ماه ۹۶ بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی منتشر شد. به علاوه، فصل سوم بازی نیز در روز ۱۵ آگوست امسال (۲۴ مرداد) بر روی پلتفرم های مذکور در دسترس قرار گرفت که در پی آن، محتویات جدیدی از جمله دو قهرمان و دو نقشه جدید به بازی اصلی اضافه شد.

نسخه رایگان بازی For Honor

با اینکه عنوان ویدیویی For Honor دارای نسخه سیزن پس است، اما خوشبختانه شرکت یوبی سافت به صورت رایگان از این بازی پشتیبانی کرده و به ازای انتشار محتویات جدید، پول اضافه و جداگانه ای از بازیکنان و کاربران دریافت نمی کند. تنها مزیت خرید سیزن پس، امکان دسترسی زودهنگام به محتویات دانلودی است که کاربران سیزن پس زودتر از سایر بازیکنان قادر به استفاده از قهرمان ها و نقشه های تازه هستند.

سازندگان پیش از عرضه بازی فور آنر انتظار چندان زیادی از آن نداشتند و حتی در بسیاری از گفت و گوها آن را به عنوان یک بازی کاملا سلیقه ای معرفی کردند که تنها مورد توجه بخشی از منتقدان و بازیکنان قرار می گیرد!

بهتر است بدانید که طبق جدیدترین گزارش ها و آمارها، عنوان For Honor تقریبا ۹۰ درصد بازیکنان خود را از دست داده است و هم اکنون تعداد کمی از گیمرها به تجربه بازی ادامه می دهند. البته که نمی توان سبک و سلیقه‌ای بودن بازی را مقصر این اتفاق دانست چرا که در حال حاضر این بازی با مشکلات مختلفی از جمله قطعی مداوم سرورها و وجود باگ های فراوان دست و پنجه نرم می کند. بدین خاطر، به نظر می رسد که یوبی سافت باید چاره دیگری را برای حفظ، نگه داری و افزایش بازیکنان بیندیشد.

در پایان، تجربه خود را از نسخه رایگان بازی For Honor با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر