این ربات هوشمند برای کاربران توییتر داستان های ترسناک تعریف می‌کند!

رسانه کلیک - تا پیش از قرن اخیر همه گمان می‌کردند نویسندگی و خلاقیت در نوشتن تنها منحصر به انسان است، اما با ورود ربات مجهز به هوش مصنوعی به زندگی انسان‌ها، به نظر می‌رسد آن‌ها نیز از پس این کار بر می‌آیند.

این ربات هوشمند برای کاربران توییتر داستان های ترسناک تعریف می‌کند!

هوش مصنوعی امروزه راه خود را به دنیای فناوری باز کرده و تقریباً در هر تکنولوژی از آن استفاده می‌شود. این بار نیز دانشمندان رباتی ساخته‌اند که قادر است داستان‌های ترسناک بنویسد. نام این ربات مجهز به هوش مصنوعی برگرفته از نام «مری شلی» نویسنده کتاب «فرانکشتاین» است.

این ربات، ساعتی یک بار داستانی ترسناک می‌نویسد و در اکانت توییتر خود پست می‌کند. «شلی» به توئیت های کاربران، در صورتی که با هشتگ «نوبت شما است» همراه باشد، پاسخ و یا داستان کاربران را ادامه می‌دهد. جالب است بدانید، شلی تنها داستان‌هایی را ادامه می‌دهد که میزان لایک و یا بازنشر آن‌ها بالا باشد.

تیم توسعه‌دهنده این ربات، از ۱۴۰ هزار داستان ترسناک استفاده کردند تا نحوه نگارش داستان‌های ترسناک را طوری به این ربات آموزش دهند که با سلیقه و درک انسان‌ها مطابقت داشته باشد. یکی از مزیت‌های شلی، توجه به تأثیر مقابل داستان‌هایش در انسان‌ها است که از این طریق می‌تواند نحوه نگارش خود را نیز بهبود ببخشد. این ربات نمونه بارز همکاری‌های انسان و ربات در خلق و ایجاد آثار جدید است.

ارسال نظر