کاربران در نسخه بعدی فیس بوک می‌توانند تصاویر خود را به اموجی و آواتار تبدیل کنند

رسانه کلیک – محققان فیس بوک بر روی برنامه ای کار می‌کنند که امکان تبدیل تصاویر به آواتار و اموجی در نسخه جدید فیس بوک را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

کاربران در نسخه بعدی فیس بوک می‌توانند تصاویر خود را به اموجی و آواتار تبدیل کنند

اخیراً محققان فیس بوک برنامه ای ساخته اند که می تواند از یک عکس برای ایجاد اموجی و آواتارهای سفارشی بدون نیاز به انتخاب عواملی مانند رنگ پوست و نوع مو استفاده کند.

نحوه کار برنامه به این صورت است که پس از انتخاب یک عکس ویژگی های مشخصی از تصویر و ابزارهای موجود برای ایجاد اموجی و آواتارها شناسایی می شود.

این نرم افزار تصویر انتخاب شده را با آواتار ساخته شده مقایسه می کند و تا زمانی که بیشترین شباهت را پیدا نکند، به تغییر آواتار ادامه خواهد داد. جالب است بدانید پس از تغییر پروفایل، آواتار نیز به صورت خودکار بروزرسانی خواهد شد.

از آنجایی که برنامه تبدیل تصاویر به آواتار و اموجی در نسخه جدید فیس بوک از تشخیص حالات تصاویر استفاده می کند، نه اطلاعات ورودی کاربران، قابلیت های منحصر به فردی را فراهم می‌کند که از جمله آن می‌توان به انتخاب خودکار رنگ پوست اموجی و استفاده از آواتارها به عنوان واقعیت افزوده به کمک دوربین گوشی اشاره داشت که بیشترین تمرکز فیس بوک بر روی همین ویژگی است.

فیس بوک اعلام کرده که این نرم افزار برای آواتارهای ۳D (به منظور استفاده از قابلیت واقعیت افزوده) بدون انتخاب حالت های مختلف مثل نوع مو، دقیق‌تر عمل می‌کند.

ارسال نظر