سرانجام از لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018 رونمایی شد

رسانه کلیک - رویداد مهم E3 امسال رنگ و بوی تازه به خود گفته چرا که مدتی پیش انجمن سرگرمی‌ نرم‌افزاری از لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018 رونمایی کرد.

سرانجام از لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018 رونمایی شد

در حالی که هم اکنون غرفه های نمایشگاه مراسم E3 سال آینده میلادی توسط مسئولین برگزار کننده یا همان انجمن سرگرمی‌ نرم‌افزاری (ESA) به فروش می رسد، از لوگوی جدید این نمایشگاه رونمایی شد. بنابراین منتظر برگزاری رویداد مهم E3 2018 با لوگوی جدیدی باشید!

رنگ های حاضر در این لوگوی جدید تماما رنگ های آشنایی هستند و بار دیگر شاهد استفاده از دو رنگ قرمز و زرد مشهور هستیم. تنها تفاوت این لوگو با لوگوی قبلی این است که دو حرف E و ۳ کمی مدرن تر و شفاف تر شده اند و بر خلاف لوگوی سال میلادی ۲۰۱۷ که به صورت عمودی در کنار یکدیگر بودند، در این لوگو هر دو حرف در کنار هم و به صورت افقی قرار گرفته اند و لوگو حالت امروزی تری (به‌روز تری) به خود گرفته است.

انجمن سرگرمی‌ نرم‌افزاری (ESA) در بیانیه ای اعلام کرد که لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018 دارای ترکیب رنگ آشنایی است، اما به منظور کارایی بیشتر و بهتر مشابه لوگوی های دیجیتالی مدرن به‌روز رسانی شده است.

در ادامه می توانید لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018 را مشاهده کنید.

لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018

لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018

در حال حاضر لوگوی جدید نمایشگاه E3 2018 به عنوان تصاویر پروفایل های شبکه های اجتماعی و وب سایت رسمی بارگزاری شده و از این پس این لوگوی جدید را بیشتر می بینید.

نمایشگاه بزرگ و باشکوه E3 2018 در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد ماه سال ۹۷) در مجمع مرکزی شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا آغاز می شود و تا روز ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) ادامه دارد. انجمن سرگرمی‌ نرم‌افزاری اظهار داشت که انتظار دارد در نمایشگاه سال ۲۰۱۸ تعداد شرکت کنندگان و غرفه داران نسبت به سال میلادی ۲۰۱۷ بیشتر شود و عناوین ویدیویی زیادی در جریان این رویداد معرفی شوند. بر اساس آمارهای قابل دسترس، بهتر است بدانید که تعداد غرفه های فعال نمایشگاه E3 2017 به بیش از ۳۰۰ رسید که طی آن تقریبا ۲ هزار محصول مختلف به نمایش گذاشته شد.

همچنین بیش از ۶۸ هزار و ۴۰۰ نفر در این نمایشگاه حضور پیدا کردند که چیزی در حدود ۱۵ هزار نفر از آن ها افراد معمولی و عادی بودند. به علاوه، فروش بیش از ۱۵ هزار بلیط عمومی رکورد جدیدی برای نمایشگاه E3 به شمار می رود.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه E3 تا سال میلادی ۲۰۱۹ کماکان در مجمع مرکزی شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. لیکن ممکن است در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری آن تغییر کند و یا برگزارکنندگانبا صاحبان این مجمع قراداد جدیدی ببندند.

در پایان، برای آشنایی با نحوه و قیمت اجازه غرفه و همچنین اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد مهم و بزرگ صنعت بازی های ویدیویی به وب سایت رسمی نمایشگاه E3 2018 مراجعه کنید.

ارسال نظر