مایکروسافت بروز رسان پاییزی کنسول Xbox One را منتشر کرد

رسانه کلیک - سرانجام شرکت مایکروسافت بروز رسان پاییز کنسول ایکس باکس وان را در اختیار تمامی کاربران این دستگاه قرار داد.

مایکروسافت بروز رسان پاییزی کنسول Xbox One را منتشر کرد

شرکت مایکروسافت مدتی پیش بروز رسان پاییز کنسول ایکس باکس وان را به صورت محدود در دسترس عده از کاربران قرار داده بود تا این افراد نیز به بررسی این به‌روز رسان پرداخته و مشکلات و ایرادات آن را به گوش ردموندی ها برسانند و در نهایت، نسخه نهایی عاری از هرگونه باگ و ایراد باشد.

حال به نظر می رسد زمان عرضه این به‌روز رسان فرا رسیده و شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش آن را برای تمامی مدل های کنسول ایکس باکس وان منتشر کرد. این به‌روز رسان بیشتر بر روی شخصی سازی دستگاه تمرکز کرده و تغییراتی را در این زمینه به وجود آورده است.

از بزرگترین تغییرات ایجاد شده می توان به معرفی بلوک ها در صفحه اصلی یا همان Home کنسول اشاره کرد. کاربران این کنسول حتما می دانند که یافتن برخی از آیتم های مورد نظر چندان کار راحتی نیست و گاهی هم کار را بسیار دشوار می کند. حال ردموندی ها با معرفی بلوک های جدید، این کار را برای کاربران آسان تر می کند و آسان تر از همیشه می توانید بازی ها و برنامه های مورد نظر خود را پیدا کنید.

همچنین در طی بروز رسان پاییز کنسول ایکس باکس وان مواردی مانند فعالیت دوستان، لیدربردها، پیام های گروهی و موراد مشابه در بالای صفحه نمایش داده می شوند که امکان سوییچ سریع به آن ها نیز فراهم شده است. بنابراین زمانی که مشغول کاری در کنسول باشید، همچنان از فعالیت دوستان و پیام های گروهی باخبر می مانید.

بروز رسان پاییز کنسول ایکس باکس وان

به علاوه، پوسته های جدیدی نیز در این به‌روز رسان به کنسول ایکس باکس وان اضافه شده اند و بازیکنان و کاربران می توانند از میان پوسته های مختلف از جمله پوسته تاریک، روشن و کنتراست بالا یکی را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنند. البته خودتان بهتر می دانید که پوسته تاریک بیشتر برای کاربرانی طراحی شده که در شب از کنسول Xbox One استفاده می کنند. جهت تغییر پوسته دستگاه، به بخش تنظیمات مراجعه کنید.

از آنجا که کمتر از یک با عرضه کنسول Xbox One X فاصله داریم، مایکروسافت از فرصت پیش آمده استفاده کرده و در طی این بروز رسانی، نحوه انتقال دیتا بازی های ویدیویی از کنسول ایکس باکس وان به ایکس باکس وان ایکس را به صورت ویدیویی آموزش می دهد. چنانچه این دستگاه را پیش خرید کرده باشید، از امروز می توانید محتویات ۴K و بروز رسانی های انحصاری بازی های موجود برای این کنسول را دانلود و دریافت کنید.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر این به‌روز رسان برای تمامی مدل های کنسول Xbox One منتشر شده و همانند همیشه، کنسول شما به محض اتصال به اینترنت به صورت خودکار این به‌روز رسان را شناسایی و دریافت می کند. در غیر این صورت، از طریق بخش تنظیمات و به‌روز رسانی کنسول نسبت به دریافت و نصب آن اقدام کنید.

بهتر است بدانید کنسول جدید شرکت مایکروسافت به نام ایکس باکس وان ایکس در تاریخ ۷ نوامبر سال میلادی جاری مصادف با ۱۶ آبان ماه ۹۶ به بازار عرضه می شود. این دستگاه که به ادعای ردموندی ها قوی ترین کنسول تاریخ و خانگی است، توانست رکورد بیشترین پیش‌ فروش تاریخ ایکس باکس را بکشند. از این رو پیش بینی می شود رقابت دو شرکت مایکروسافت و سونی پس از عرضه این کنسول جدی تر و سخت تر از قبل می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه به مقاله « هر آنچه که باید درباره کنسول Xbox One X بدانید » در رسانه کلیک مراجعه کنید.

ارسال نظر