دستیار گوگل حال و هوای هالووین به خود می‌گیرد!

رسانه کلیک – با نزدیک شدن به زمان آغاز برگزاری هالووین، گوگل با ایجاد تغییراتی در Google Assistant، این دستیار مجازی را قادر ساخته تا در پاسخ به سوالات و فرمان‌های مرتبط با هالووین، واکنش‌های جالبی نشان دهد.

دستیار گوگل حال و هوای هالووین به خود می‌گیرد!

تنها دو هفته دیگر به آغاز مراسم دیرینه جشن هالووین باقی مانده است و علاوه بر آمریکایی‌ها افراد سایر نقاط جهان نیز کم و بیش با این مراسم آشنا هستند.

گوگل از این فرصت استفاده کرده تا کاربران را بیشتر مجذوب Google Assistant کند؛ این شرکت قبلا نیز با نزدیک شدن به زمان برگزاری هالووین، تلاش کرده است دستیار مجازی‌اش حال و هوای این مراسم را به خود بگیرد؛ اما این بار سعی شده است این دستیار مجازی به جای ترساندن کاربران، لبخند را بر روی لب‌های آن‌ها بنشاند!

گوگل در اقدام مبتکرانه‌ای ویژگی جالبی برای دستیار مجازی خود ایجاد کرده که آن را قادر می‌سازد در پاسخ به سوالات و فرمان‌های مرتبط با حال و هوای هالووین، واکنش‌های جالب و سرگرم‌کننده‌ای داشته باشد.

در ادامه به بیان برخی از واکنش‌های Google Assistant به این دسته از سوالات و فرمان‌های کاربران می‌پردازیم.

  • با فرمان «OK Google, What should I be for Halloween» پنج سوال ظاهر می‌شود که کاربر با پاسخ دادن به آن‌ها به Google Assistant کمک می‌کند تا بهترین لباس و ظاهر را متناسب با شخصیتش به او پیشنهاد دهد.
  • با استفاده از فرمان «Ok Google, add Halloween candy to my shopping list» می‌توانید از دستیار مجازی گوگل بخواهید برای خرید شکلات مخصوص مراسم هالووین به شما کمک کند.
  • فرمان « Ok Google, scare me» دستیار مجازی Google Assistant را به شاعری تبدیل می‌کند که شما را با شکلک‌های مختلف می‌ترساند و حال و هوای هالووین را به خوبی برای شما تداعی می‌کند.
  • استفاده از فرمان «Ok Google, let's get spooky» باعث می‌شود Google Assistant یک فایل صوتی با عنوان Halloween Sound را به مدت یک ساعت پخش کند، لامپ‌های هوشمند را خاموش و روشن کند و کنترل تلویزیون را نیز به دست بگیرد. ممکن است دستیار مجازی گوگل در کنار انجام این کارها، از ترفندهای مختلف دیگری برای ترساندن کاربران نیز استفاده کند.

گفتنی است؛ موارد ذکر شده تنها بخشی از فرمان‌های مرتبط با هالووین است و ما کشف بقیه ترفندهای مرتبط با این مراسم هیجان‌انگیز را به عهده کاربران این دستیار مجازی کاربردی می‌گذاریم!

ارسال نظر