از بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins چه می دانیم؟

رسانه کلیک - شرکت یوبی سافت به تازگی اطلاعات جدید و بیشتری از محتویات اضافه رایگان و بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins منتشر کرد.

از بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins چه می دانیم؟

چند سالی می شود که سازندگان علاقه زیادی به ساخت و عرضه انتشار بسته های الحاقی عناوین ویدیویی خود پیدا کردند و پول های نسبتا فراوانی را نیز از این راه بدست می آوردند. البته عده از بازیکنان با چنین سیاستی کاملا مخالف هستند چرا که این افراد معتقدند سازندگان در هنگام ساخت نسخه اصلی بازی ها کوتاهی می کنند و برخی از ایده ها، ماموریت ها و سایر محتویات را در قالب بسته الحاقی و با هزینه جداگانه به فروش می رسانند.

حال اخیرا متوجه شده ایم که شرکت فرانسوی یوبی سافت پس از انتشار بازی Assassin's Creed Origins به پشتیبانی خود ادامه می دهد و به مرور زمان محتویات جدید و تازه ای از جمله ماموریت ها، ادامه چند ساعته بخش داستانی، آیتم های شخصی سازی، چالش ها و جست و جو های روزانه و سایر موارد به آن اضافه می شود.

نکته مهم این است که محتویات اضافه و دانلودی بازی اساسین کرید اوریجین فقط به صورت پولی عرضه نمی شود؛ بلکه برخی از آن ها به صورت رایگان و عمومی در دسترس کلیه بازیکنان و گیمرها قرار می گیرد. بدین خاطر، توسعه دهندگان سیزن پسی را برای بازی این بازی مورد انتظار در نظر گرفته اند تا علاقه مندان با خرید آن به تمامی بسته های الحاقی بازی Assassin's Creed Origins دسترسی داشته باشند.

بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins

حال ابتدا محتویات رایگان بازی را شرح می دهیم چرا که برخی از آن ها در همان روز انتشار این عنوان ویدیویی (۲۷ اکتبر مصادف با ۵ آبان ۹۶) عرضه می شوند. در این روز، بازیکنان از طریق تاجری به نام Nomad's Bazaar ماموریت های روزانه ای را دریافت می کنند که با اتمام آن ها، پاداش های عجیب و غریب و مرموزی را به دست می آورند.

حالت Photo Mode نیز در روز انتشار بازی در دسترس قرار می گیرد که بازیکنان تصاویر گرفته شده از مناظر زیبای مصر باستان و حیوانات مختلف را به صورت روزانه با سایر بازیکنان به اشتراک می گذارند. خوشبختانه محل دقیق این تصاویر بر روی نقشه نمایش داده می شود تا گیمرها به سرعت با محیط و جهان بازی آشنا شوند.

اولین رویداد عمومی Assassin's Creed Origins به نام Trials of the Gods پس از گذشت ۱۵ روز از انتشار بازی آغاز می شود که در آن وارد نبردی چالش برانگیزی شده و با خدایان مصر مبارزه می کنید. حال اگر در این نبرد پیروز شوید و خدایان مصر را شکست دهید، بدون تردید پاداش های بسیار خوب و ارزشمندی را کسب خواهید کرد.

بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins

در اوایل سال میلادی آینده (۲۰۱۸)، دو حالت دیگر به نام های Horde Mode و Discovery Tour به صورت رایگان به نسخه اصلی بازی اضافه می شوند که سازندگان در اواخر ماه سپتامبر امسال جزئیات و اطلاعات زیادی در این زمینه ارائه کردند. حالت Discovery Tour یک حالت آموزشی است که بازیکنان در طی آن به جست و جو و کاوش در مصر باستان می پردازند و با دوره مصر باستان و حوادث آن بیشتر آشنا می شوند. حالت Horde Mode بیشتر جنبه رقابتی و رکوردی است که بازیکنان و گیمرها را به چالش می کشاند. بازیکنان در این حالت در منطقه Gladiator Arena در برابر موج بی شمار دشمنان قرار می گیرند که هدف اصلی، نابودی هرچه بیشتر آن ها است. در پایان، می توانید رکورد و امتیاز خود را با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارید و آن ها به چالش بکشید!

از محتویات رایگان بازی که بگذریم، به سیزن پس و یا همان بسته های الحاقی بازی Assassin's Creed Origins (پولی) می رسیم! بر اساس گفته سازندگان، سیزن پس این عنوان شامل دو بسته الحاقی داستانی مختلف است که یکی بر روی گسترش اتحاد و پیمان برادری و دیگری بر روی اسطوره‌ های مصر باستان و نفرین فرعونی ها تمرکز کرده است.

بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins

در ادامه می توانید جزئیات بیشتر و تکمیلی تری از بسته های الحاقی بازی Assassin's Creed Origins را مطالعه کنید.

  • بسته الحاقی اول؛ The Hidden Ones

در این بسته الحاقی پیمان و عهد برادری مشهور سری «اساسین کرید» گسترس یافته و حوادث آن، یک سال پس از وقوع اتفاقات بازی Assassin's Creed Origins اتفاق می افتد و بیشتر بر روی امپراتوری روم و نیروهای اشغالگر تمرکز دارد. در این دی ال سی، بازیکنان کماکان می توانند سطح لول خود را افزایش و پیشرفت شخصیت اصلی بازی را ادامه دهند. بسته الحاقی مذکور، در ماه ژانویه سال میلادی ۲۰۱۸ (اواسط دی ماه الی اواسط بهمن ماه) عرضه می شود.

  • بسته الحاقی دوم؛ The Curse of the Pharaohs

این دی ال سی بر روی اسطوره شناسی مصر باستان تمرکز دارد و بازیکنان را در قلمرو کاملا جدید و اسرار آمیزی به مبارزه با فرعونی های نامریا دعوت می کند. در طول این سفر، گیمرها با موجودات و حیوانات مشهور مصری ها از جمله جنگجویان Anubis، عقرب ها و غیره رو به رو می شوند که باید تمامی آن ها را نابود کنند. به علاوه، در این ماجراجویی باید باید علت اصلی نفرینی که فرعونی ها را زنده کرده را کشف کنید. در این بسته نیز بازیکنان می توانند سطح لول خود را افزایش و پیشرفت شخصیت اصلی بازی را ادامه دهند. این بسته الحاقی در ماه مارس سال میلادی ۲۰۱۸ (اسفند ۹۶ و یا فروردین ماه ۹۷) در دسترس خریداران نسخه سیزن پس بازی قرار می گیرد.

  • بسته The Roman Centurion and Horus

دو بسته انحصاری مختلف که شامل زره، سلاح، تجهیزات جنگی و سپرهای جدیدی می شود. این پک در ماه نوامبر عرضه می شود.

  • بسته ۵۰۰ Helix Credits

این بسته شامل ۵۰۰ اعتبار Helix در بازی است که در روز انتشار بازی در دسترس خریداران نسخه سیزن پس بازی قرار می گیرد.

  • اسلحه نادر و انحصاری

خنجر و یا تیغ Calamity که Calamity Blade نام دارد. این اسلحه در روز انتشار بازی در اختیار خریداران سیزن پس بازی قرار داده می شود.

بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins

در حال حاضر، قیمت هر کدام از بسته های الحاقی بازی Assassin's Creed Origins مشخص و اعلام نشده است و تنها بازیکنانی که تمایل به تهیه سیزن پس بازی دارند، می توانند با پرداخت ۳۹٫۹۹ دلار به هر دو دی ال سی فوق و سایر محتویات مذکور دسترسی داشته باشند.

چنانچه قصد تجربه نسخه رایانه شخصی عنوان ویدیویی اساسین کرید اوریجین دارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مشخصات سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی را مشاهده کنید. خوشبختانه تیم تخصصی طراحی و توسعه نسخه پی سی عناوین شرکت یوبی سافت در طراحی بازی Assassin's Creed Origins نقش مهمی داشته و این عنوان را برای سیستم های گوناگونی بهینه سازی کردند. به بیان دیگر، پی سی بازها برای تجربه بازی به سیستم های چندان قدرتمند نیازی ندارند و اغلب قادر به اجرا آن هستند. جهت مشاهده مشخصات سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی، بر روی این لینک کلیک کنید.

عنوان ویدیویی مورد انتظار Assassin's Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر سال میلادی ۲۰۱۷ (۵ آبان ماه سال ۹۶) بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود. همچنین این بازی با کیفیت و گرافیک بهتر در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) بر روی کنسول جدید و قدرتمند Xbox One X قابل اجرا است.

همچنین در صورتی که جز طرفداران پر و پا قرص مجموعه اساسین کرید هستید، می توانید هم اکنون نسخه استاندارد، دیلاکس و گلد بازی را به ترتیب با پرداخت مبلغ ۵۹٫۹۹ دلار، ۶۹٫۹۹ دلار و ۹۹٫۹۹ دلار از فروشگاه های معتبر و رسمی از جمله پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو، یوپلی و استیم خریداری کنید. بهتر است بدانید نسخه گلد بازی اساسین کرید اوریجین شامل سیزن پس بوده و احتیاجی به خرید جداگانه سیزن پس بازی نیست. به علاوه، افرادی که پیش از تاریخ انتشار نسبت به پیش خرید بازی اقدام کنند، از یک سری مزایا و محتویات ویژه بهره مند می شوند.

در انتهای این مقاله، دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را در خصوص بسته های الحاقی بازی Assassin's Creed Origins با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر