بازی Ghost Recon: Wildlands رایگان می‌شود!

رسانه کلیک - شرکت فرانسوی «یوبی سافت» در پایان هفته جاری نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands را به مدت محدود در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

بازی Ghost Recon: Wildlands رایگان می‌شود!

بدون تردید، بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یکی از موفق ترین و بهترین بازی های امسال به شمار می رود که روزانه تعداد زیادی از بازیکنان سراسر جهان را به خود سرگرم می کند.

حال شرکت یوبی سافت به منظور افزایش تعداد کاربران خود و به مناسبت عرضه حالت جدید بازی به نام Ghost War، به علاقه مندان و کاربران کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین پی سی بازها این اجازه را می دهد که به صورت رایگان و به مدت محدود به تجربه این عنوان ویدیویی بپردازند.

البته فراموش نشود که شرکت یوبی سافت تا پیش از عرضه این نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands، امکان تجربه رایگان ۵ ساعته این عنوان ویدیویی را بر بازیکنان دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان فراهم کرده بود. این در حالیست که دارندگان پلتفرم پی سی از وجود چنین نسخه ای محروم بودند.

در هر صورت، اگر تا به امروز موفق به تجربه عنوان گوست ریکون وایلد لندز نشده اید، این فرصت طلایی را از دست ندهید و از روز پنج شنبه ۲۰ مهر ماه امسال (۱۲ اکتبر) الی یک شنبه ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) به تجربه این بازی پرفروش و هیجان انگیز پردازید و در محیط های گوناون از جمله جنگل ها و کوه های مرتفع با همکاری دوستان و هم تیمی ها دشمنان خود را نابود کنید. بنابراین، در روز ۲۰ مهر بر اساس پلتفرم خود به یکی از فروشگاه های پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو و یا یوپلی مراجعه کرده و نسبت به دریافت دیتا بازی اقدام کنید.

نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands

متاسفانه توسعه دهندگان جزئیات و اطلاعاتی در خصوص محتویات این نسخه رایگان ارائه نکرده اند؛ اما آنطور که به نظر می رسد، بازیکنان در این سه روز به تمامی محتویات نسخه استاندارد و اصلی بازی دسترسی دارند. همچنین بعید است که یوبی سافت تمامی بسته های الحاقی بازی را نیز در این مدت کوتاه در اختیار بازیکنان قرار دهد.

قیمت بازی گوست ریکون وایلد لندز در این بارزه زمانی دست خوش تغییراتی شده تا سازندگان شما را به خرید آن تشویق و ترغیب کنند. بدین ترتیب، تمامی نسخه های بازی با تخفیف ۵۰ درصدی در فروشگاه های پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو و یوپلی به فروش می رسند.

همچنین درصورتی که از تجربه نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands لذت بردید و قصد خرید نسخه نهایی و کامل آن را در سر داشتید، از جهت اچیومنت ها، پیشرفت ها و دستاوردهای خود در نسخه آزمایشی نگران نباشید چرا که تمامی اطلاعات شما به نسخه نهایی انتقال می یابد.

مهم است بدانید که کاربران دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان برای تجربه بخش چند نفره و آنلاین نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands به ترتیب به اشتراک های سرویس پلی استیشن پلاس و ایکس باکس لایو گلد نیاز دارند. اگرچه محتویات این بازی تماما آنلاین نبوده و افرادی که در دو سرویس مذکور عضو نباشند، می توانند بخش داستانی بازی را به صورت رایگان امتحان کنند.

نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands

حالت جدید Ghost War این عنوان ویدیویی بازیکنان را در دو تیم ۴ نفره به صورت PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) مقابل یکدیگر قرار می دهد که در روز ۱۰ اکتبر امسال (۱۸ مهر) در قالب به‌روز‌ رسانی به بازی اضافه می شود. این حالت شامل هشت نقشه و ۱۲ کلاس مختلف بوده که بیشتر بر روی همکاری تاکتیکی تیمی تمرکز کرده است. از این رو، در این حالت حتما و حتما با دوستان خود همکاری بیشتری داشته باشید. به علاوه، نسخه رایگان بازی Ghost Recon: Wildlands شامل این حالت نیز می شود.

قابل توجه گیمرهایی که هم اکنون در حال تجربه این عنوان ویدیویی هستند! شرکت یوبی سافت به تازگی در بیانیه ای اعلام کرد که سرورهای بازی در ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح روز سه شنبه ۱۸ مهر به دلیل عرضه حالت جدید Ghost War، به مدت ۱۰ ساعت از دسترس خارج می شود. البته این بدان معنا نیست که به مدت ۱۰ ساعت قادر به تجربه بازی نیستید، بلکه می توانید به بخش تک نفره بازی مراجعه کرده و بخس داستانی را ادامه دهید.

بازی پرطرفدار و محبوب Ghost Recon: Wildlands از مجموعه بازی های جدید سری Tom Clancy در تاریخ ۷ مارس سال میلادی جاری مصادف با ۱۷ اسفند ماه سال ۹۶ بر روی کنسول های نسل هشتم ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی ویندوزی منتشر شد.

لازم به ذکر است؛ بر اساس گزارشات موسسه آماری NPD، فروش فیزیکی این عنوان ویدیویی از فروش سایر بازی ها در سال میلادی جاری بیشتر بوده و از این رو شاهد صدرنشنی آن در صدر جدول پرفروش ترین بازی های سال هستیم. به علاوه، بازی گوست ریکون وایلد لندز به خوبی توانست نظر منتقدان و بازیکنان را جلب کرد و نمرات بالایی را به خود اختصاص داد.

ارسال نظر