به صورت رایگان عضو سرویس Xbox Live Gold شوید

رسانه کلیک - تمامی کاربران و دارندگان کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ می توانند به صورت رایگان و به مدت ۳ روز در سرویس Xbox Live Gold عضو شوند.

به صورت رایگان عضو سرویس Xbox Live Gold شوید

بر اساس بیانیه جدید بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، دارندگان کنسول های Xbox One و Xbox 360 از امروز الی ساعت ۱۰:۲۹ دقیقه قبل از ظهر روز ۱۸ مهر به وقت ایران (ساعت ۱۱:۵۹ دقیقه شب ۹ اکتبر به وقت PT) می توانند به صورت رایگان از تمامی مزایا و امکانات سرویس پولی ایکس باکس لایو گلد بهره مند شوند. به بیان دیگر، بازیکنانی که در این بازه زمانی جز مشترکین سرویس Xbox Live Gold به شمار نمی روند، قادر هستند که به صورت رایگان به تجربه بخش چند نفره آنلاین عناوین ویدیویی خود بپردازند.

همانطور که می دانید، بازیکنان و دارندگان کنسول های بازی از جمله ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ برای تجربه بخش چند نفره آنلاین بازی های خود به ترتیب به حساب کاربری سرویس Xbox Live Gold و پلی استیشن پلاس نیاز دارند. عضویت در دو سرویس مذکور پولی است و کاربران علاوه بر پرداخت هزینه بازی، باید مبلغ جداگانه ای را به صورت ماهانه، سه ماهه و یک ساله به دو شرکت مایکروسافت و سونی پرداخت نمایند تا به بخش آنلاین بازی های ویدیویی خود دسترسی داشته باشند. در غیر این صورت، تنها بخش تک نفره و داستانی عناوین قابل بازی است.

لازم به ذکر است؛ مزایای سرویس طلایی ایکس باکس لایو تنها به اجازه دسترسی به بخش چند نفره آنلاین بازی ها محدود نشده بلکه ردموندی ها تخفیف های ویژه ای نیز مخصوص کاربران این سرویس در نظر می گیرند. به علاوه، کاربران هر ماه تقریبا ۵ بازی ویدیویی (سه بازی مخصوص Xbox One و دو بازی مخصوص Xbox 360) به صورت رایگان از مایکروسافت هدیه می گیرند.

سرویس Xbox Live Gold

نکته جالب اینجاست که هم اکنون نسخه آزمایشی و رایگان بازی مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 به صورت عمومی در دسترس گیمرها و علاقه مندان قرار گرفته است. از آنجا که این نسخه آزمایشی تنها شامل بخش آنلاین و چند نفره می شود، از این رو فراموش نکنید که شما کاربران و دارندگان کنسول ایکس باکس وان جهت دسترسی به نسخه بتا بازی به اشتراک سرویس Xbox Live Gold نیاز دارید.

حال اگر علاقه زیادی به بازی های سری جنگ ستارگان دارید، این فرصت عالی و فوق العاده را از دست ندهید و به لطف اشتراک سه روز رایگان سرویس طلایی ایکس باکس، نسخه بتا و آزمایشی بازی را تجربه کنید. در حال حاضر این نسخه بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی قابل دسترس است و تا روز ۹ اکتبر (۱۷ مهر ماه) ادامه دارد. این بتا شامل چندین قهرمان مشهور سری جنگ ستارگان و ۴ حالت مختلف گیم پلی بخش چند نفره می شود.

همچنین در صورتی که پس از اتمام اشتراک رایگان سرویس Xbox Live Gold تصمیم به خرید اشتراک گرفتید، پیشنهاد می کنیم که عناوین ویدیویی رایگان ماه اکتبر سال میلادی جاری سرویس گلد ایکس باکس را اینــــــجا مشاهده کنید.

ارسال نظر