با فیلتر چهره جدید اینستاگرام آشنا شوید

رسانه کلیک - از امروز شما می‌توانید با استفاده از فیلتر چهره جدید اینستاگرام به عکس‌های خود یک پرتو نور کاملا طبیعی اضافه کنید.

با فیلتر چهره جدید اینستاگرام آشنا شوید

اینستاگرام به منظور حفظ جذابیت خود برای کاربران در فواصل زمانی کوتاه قابلیت‌های جدیدی را به این شبکه اجتماعی اضافه می‌کند. این رسانه اجتماعی به تازگی فیلترهای چهره مخصوص ویدیوهای زنده را به برنامه خود اضافه کرد که طی آن کاربران می‌توانند هنگام اشتراک‌گذاری یک ویدیوی زنده از میان چندین گزینه فیلتر چهره، یک فیلتر را انتخاب و روی ویدیوی زنده و تصویر خود قرار دهند. برای نمونه فیلتر چهره «عینک آفتابی» می‌تواند روی صورت کاربر قرار بگیرد.

گفتنی است؛ اینستاگرام اوایل این هفته ویژگی نظرسنجی را به استوری خود اضافه کرد و اکنون کاربران می‌توانند با انتخاب استیکر Poll، نظرسنجی دلخواه خود را در استوری وارد کنند. جدا از این امکان، دو قابلیت دیگر نیز به اینستاگرام اضافه شد که ابزار قطره‌چکان یکی از این ویژگی‌هاست که کاربر را قادر می‌سازد از رنگ‌های موجود در تصویر یکی را برای متن و قلم انتخاب کند. همچنین ابزاری جهت تراز کردن متن‌ها و استیکرها در نسخه جدید وجود دارد که این اشکال را در وسط عکس تنظیم می‌کند.

اکنون نیز اعلام شده که این برنامه، یک فیلتر چهره جدید در اختیار کاربران قرار داده است که با استفاده از آن می‌توان یک پرتو نور را به تصویر اضافه کرد (همانند شکل زیر).

فیلتر چهره جدید اینستاگرام

هنگامی که فیلتر چهره جدید اینستاگرام را اعمال می‌کنید، برای آنکه زاویه و چگونگی قرارگیری پرتو نور را در عکس خود تنظیم کنید، باید بر روی صفحه ضربه بزنید تا بتوانید نور را به اطراف حرکت دهید. همچنین می‌توانید زاویه تابش نور را از حالت عمودی به افقی تغییر دهید و بالعکس.

این ویژگی با اپلیکیشن هایی چون Boomerang و Rewind کار می‌کند و می‌توانید عکس‌های ادیت شده خود را در استوری اینستاگرام اضافه کرده یا از طریق Instagram Direct به دوستان خود ارسال کنید.

شایان ذکر است؛ فیلتر چهره جدید اینستاگرام در نسخه ۱۰٫۲۱ و بالاتر برای iOS و Android در دسترس خواهد بود.

ارسال نظر