نماینده مجلس: وزیر ارتباطات باید مشکلات آنتن دهی را رفع کند

رسانه کلیک –  نماینده و عضو کیمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ، علی کرد  در رابطه با موضوعات مهم و اساسی وزارت ارتباطات گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات باید مشکلات آنتن دهی و ارتباطی در مناطق محروم را رفع کند.

نماینده مجلس: وزیر ارتباطات باید مشکلات آنتن دهی را رفع کند

به گزارش کلیک ؛ نماینده و عضو کیمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، علی کرد به عنوان نماینده مردم شهرستان های خاش، میرجاوه و بخش های تابعه با اشاره به وزیر ارتباطات گفت: محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از نیروهای مخلص انقلاب اسلامی است که رییس جمهوری، آقای روحانی به ایشان اعتماد کرده و در نهایت توانسته است تا رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را برای مدیریت وزارت ارتباطات دریافت کند.

عضو کیمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همانطور که اعلام شده است، انتظار مجلس شورای اسلامی و دولت از آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گام اول ایجاد زیر ساخت مناسب در حوزه اینترنت سراسر کشور است. در این زمینه وزیر ارتباطات باید به مناطق محروم و دور افتاده کشور توجه ویژه‌ای داشته باشد.

مشکلات آنتن دهی در مناطق روستایی

علی کرد با بیان این که مشکلات زیادی در حوزه آنتن دهی مناطق روستایی کشور وجود دارد، گفت: در حال حاضر مشکلات زیادی در حوزه آنتن دهی تلفن همراه در مناطق روستایی از جمله مناطق حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد؛ در حقیقت نقاط کور بسیار زیادی وجود دارد که انتظار می‌رود وزیر ارتباطات رفع مشکلات آنتن دهی را در اولویت کاری قرار دهد.

استفاده از تجهیزات مخابراتی بی کیفیت در مناطق روستایی

وی با اشاره به تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در مناطق روستایی گفت: در مناطق روستایی و دور افتاده از تجهیزات مخابراتی و ارتباطی بی‌کیفیت استفاده می‌شود که مشکلات و قطعی‌های ناگهانی در پی دارد.

عنوان نماینده مردم شهرستان های خاش، میرجاوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید به مسئله توسعه اینترنت در مناطق محروم و روستایی گفت: خوشبختانه امروزه تمام امور مردم در حوزه‌های مختلف از جمله آب، برق، امور اداری و بسیاری کارهای دیگر از طریق اینترنت قابل انجام است و نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت نیست اما متاسفانه به دلیل کیفیت پایین اینترنت در مناطق روستایی و یا عدم وجود اینترنت در برخی مناطق، استفاده از خدمات اینترنتی با مشکلات زیادی برای کاربران روبرو است.

ارسال نظر