نوآوری هواوی در منطقه خاورمیانه زبانزد عام و خاص است

رسانه کلیک - نوآوری هواوی باعث شده که در بازار رقابتی گوشی های هوشمند در سطح جهان، مقام سوم را به خود اختصاص داده و در سطح خاورمیانه مطرح شود.

نوآوری هواوی در منطقه خاورمیانه زبانزد عام و خاص است

هواوی هفته گذشته در دبی در رویدادی از آینده نوآوری های خود در خاورمیانه رونمایی کرد. این رویداد درست بعد از نمایشگاه IFA در برلین که هواوی در آن حضور پر رنگی داشت، برگزار شد.

در این رویداد خانم گلوری، مدیر ارشد بازاریابی هواوی و آقای جین، مدیر منطقه خاورمیانه وشمال آفریقای هواوی نوآوری های مهم و کلیدی این شرکت در صنعت گوشی های هوشمند در دنیا و منطقه خاورمیانه را معرفی کردند. همچنین در این رویداد به اقدماتی که هواوی برای تبدیل شدن به یک برند تراز اول در سطح جهان انجام داده اشاره شد.

هواوی در حال حاضر سومین برند بزرگ بازار گوشی های هوشمند در سطح جهان و یک از نوآورترین شرکت ها در این صنعت است. اخیراً این شرکت در ادامه نوآوری های خود، حرکت مهمی را آغاز کرده که نوید دهنده عصری جدید در حوزه گوشی های هوشمند خواهد بود و با رونمایی از چیپ ست Kirin 970 و قابلیت های این چیپ برای ایجاد هوش مصنوعی در گوشی های هوشمند، تجربه کاربری متفاوتی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

خانم گلوری مدیر ارشد بازاریابی هواوی در این رویداد گفت: «ما پتانسیل عظیمی در بازار خاورمیانه می بینیم و خوشحال هستیم که از علاقه این بازار به نوآوری های جدید پشتیبانی می کنیم. هواوی در دنیا سرمایه گذاری زیادی را در بخش تحقیق و توسعه انجام داده و تلاش کرده با دور هم جمع کردن بهترین منابع فنی و علمی نوآوری های خود را ارتقا دهد. این اقدمات روند رو به رشد نوآوری های ما را بهبود بخشیده و تجربه کاربری فراتر از آنچه تاکنون بوده را برای کاربران در تجهیزات هواوی ایجاد خواهد کرد. ما تلاش می کنیم در این منطقه رو به رشد بخش مهمی از جدیدترین نوآوری های تکنولوژیک را به خود اختصاص دهیم.»

آقای کلمنت، مدیر بخش بازاریابی محصول هواوی هم که در این رویداد حضور داشت در ارتباط با طرح های هواوی برای گوشی های آینده توضیحاتی ارائه و چیپ ست Kirin 970 را به عنوان چیپی با قابلیت های هوش مصنوعی معرفی نمود. او همچنین گفت Mate 10 با این چیپ قدرتمند و با تلفیق قدرت هوش مصنوعی در فضای ابری (Cloud) در خود گوشی در ماه آینده در مونیخ آلمان معرفی خواهد شد.

کلمنت در ادامه اظهار داشت: «هواوی با پیشرفت های خود در حوزه های چیپ، سخت افزار و فضای ابری مرتبط با گوشی های هوشمند، این تجهیزات را از دستگاه هایی هوشمند به دستگاه هایی بهره مند از هوش مصنوعی تبدیل خواهد نمود تا تجربه کاربری کاملاً متفاوتی در اختیار کاربران قرار گیرد. Kirin 970 قابلیت های قدرتمندی در حوزه هوش مصنوعی در تجهیزات موبایل ایجاد می کند که تاکنون در رقبا نظیر آنها وجود نداشته است.»

آقای جین مدیر خاورمیانه و منطقه آفریقای شمالی هواوی هم در این رویداد به پررنگ تر شدن نقش هواوی در بازار منطقه ای اشاره داشت. او در این ارتباط گفت: «با همه گیر تلفن های هوشمند و نفوذ بالای اینترنت در این منطقه، خاورمیانه یکی از حیاتی ترین بازارها برای هواوی در دو سال اخیر بوده است به همین دلیل ما روی حفظ کیفیت محصولات و خدماتمان برای کاربران این منطقه تمرکز زیادی داریم. به علاوه ما تلاش می کنیم راه های موثری برای ارتباط با مشتریان علاقمند به جدیدترین تکنولوژی ها یافته و همچنین محبوبیت برند هواوی را سال به سال ارتقا دهیم.»

با توجه به گزارش مستقل GFK در نیمه اول سال ۲۰۱۷، هواوی در حال حاضر برند دوم در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی با سهم بازار ۱۳٫۸ درصد است. همچنین این برند در لیست فورچون ۵۰۰ ، رتبه هشتاد و سومین شرکت بزرگ دنیا را داراست.

علاقه به پیشرفت و توسعه در کشورهای منطقه خاورمیانه در کنار جمعیت جوان آن، با موفقیت های هواوی همسو شده و به آن شتاب بیشتری بخشیده و امید می رود طی سال های آتی شاهد رشد چشمگیرتر این برند در این منطقه باشیم.

ارسال نظر