استقبال شگفت انگیز کاربران ایرانی از گوشی Huawei Nova 2 Plus

رسانه کلیک - گوشی هواوی nova 2 plus کمتر از دو ماه است به صورت رسمی توسط هوآوی در بازار ایران رونمایی شده است ولی در همین مدت کم کاربران ایرانی از این گوشی هوشمند به خوبی استقبال کرده اند.

استقبال شگفت انگیز کاربران ایرانی از گوشی Huawei Nova 2 Plus

با توجه به اینکه مخاطبان اصلی nova 2 plus نسل جوان هستند و بیشترین جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل می دهد، این گوشی می تواند مد نظر مشتریان بالقوه زیادی در بازار ایران قرار گیرد.

بر مبنای بررسی های میدانی کارشناسان در بازار، استقبال کاربران از هواوی nova 2 plus در ایران به میزانی رسیده که این مدل در برخی بازارها با کمبود موجودی مواجه شده است که این امر نشان از آن دارد که این گوشی به خوبی توانسته نظر نسل جوان را به سوی خود جلب کند.

از آنجایی که نوا ۲ پلاس امکانات مناسبی را در حوزه صوتی و تصویری که مورد توجه جوانان است، با قیمتی مناسب در اختیار آنان قرار می دهد، به نظر می رسد استقبال از این اسمارت فون همچنان ادامه داشته باشد.

اصلی ترین قابلیت گوشی هواوی nova 2 plus دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی آن است که برای اولین بار به بازار ایران معرفی می شود و پیش از آن هیچ گوشی دیگری در بین رقبای این مدل از چنین امکانی بهره مند نبوده است. علاوه بر این Huawei Nova 2 plus از قابلیت منحصر بفرد دیگری نیز بهره مند است و آن چیپ HiFi برای صدای سه بعدی در گوشی است. با وجود این امکان کاربران می توانند برای اولین بار صدای سه بعدی را در این گوشی تجربه کنند.

هوآوی در این گوشی برای دوربین اصلی از لنز دوگانه بهره گرفته است که در مقایسه با رقبای هم قیمت این گوشی مزیتی کاملاً کم نظیر محسوب می شود. تلفیق این دو لنز که یکی ۱۲ مگاپیکسل و دیگر ۸ مگاپیکسل است، عکس هایی برای کاربران به ارمغان می آورد که تغییر نقطه فوکوس سوژه ها در آنها حتی پس از ذخیره عکس ها نیز وجود خواهد داشت. همچنین زوم اُپتیکال دو برابری بدون کم شدن کیفیت عکس ها از دیگر نقاط قوت دوربین اصلی nova 2 Plus به شمار می رود.

برای حفظ امنیت کاربران، هوآوی در این مدل یک سنسور اثر انگشت در قسمت پشت بدنه هم تعبیه کرده است که از سرعت بسیار بالایی در تشخیص اثر انگشت کاربران بهره می برد.

وجود تمام قابلیت های فوق در کنار طراحی زیبای این گوشی با بدنه تمام فلزی و ضخامتی کمتر از گوشی های پرچم‌دار بازار مانند آی فون ۸ موجب شده این مدل بتواند به خوبی نظر کاربران ایرانی را به سوی خود جلب کند.

گفتنی است؛ قیمت گوشی HUAWEI nova 2 plus در بازار در حال حاضر در محدوده قیمتی کمتر از ۱٫۳۹۰٫۰۰۰ تومان در بازارهای مختلف قرار گرفته است. از آنجایی که این گوشی از امکاناتی بهره می برد که حتی پرچم داران بازار در برندهای رقیب هوآوی هم از آن بی بهره‌اند، این قیمت برای این مدل کاملا قابل قبول است.

ارسال نظر