دبیر ستاد فناوری اطلاعات معاونت علمی ریاست جمهوری منصوب شد

رسانه کلیک – معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری در حکمی دبیر ستاد فناوری اطلاعات و ارتباطات معاونت علمی و فناوری ریاست جموری را منصوب کرد.

دبیر ستاد فناوری اطلاعات معاونت علمی ریاست جمهوری منصوب شد

به گزارش کلیک ؛ معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری در حکمی مهدی فقیهی، مدیرکل فناوری نوین مرکز پژوهش های مجلس را به عنوان دبیر ستاد فناوری اطلاعات و ارتباطات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد.

متن حکم سورنا ستاری به شرح زیر است:

«با توجه به ضرورت ساماندهی و ارتقای پژوهش های تقاضا محور و فناوری های راهبردی در حوزه فناوری های اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی و بر اساس اولویت های نقشه جامع علمی کشور و همچنین با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در این حوزه، بنا به پیشنهاد معاون توسعه فناوری، جنابعالی را به سمت دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی منصوب می کنم.

انتظار دارد با توکل بر خدای متعال و در چارچوب وظایف تعیین شده با اتخاذ رویکرد علمی و فرادستگاهی در راستای اسناد بالادستی و به ویژه نظام نامه استاندارد ماموریت های متوازن ستادهای توسعه فناوری نسبت به تدوین راهبردها، اولویت ها، راهکارها و هم افزایی فعالیت های مرتبط و همچنین تعامل با دستگاه های ذی ربط با این حوزه در سطح کشور با هماهنگی مستقیم مرکز توسعه فناوری های راهبردی اقدام کنید.»

ارسال نظر