مقایسه کامل دوربین آیفون های جدید

رسانه کلیک – پس از مدت‌ها انتظار، اپل آیفون‌های جدید را رونمایی کرد. در این مطلب بررسی و مقایسه کلی مشخصات دوربین آیفون های جدید آورده شده است.

مقایسه کامل دوربین آیفون های جدید

اپل پس از مدت‌ها انتظار آیفون ایکس، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را معرفی کرد. آیفون ایکس دارای دوربین دوگانه به‌ صورت عمودی است و دوربین دوگانه آیفون ۸ پلاس به‌ صورت افقی در پشت‌ گوشی هوشمند قرار دارد. آیفون ۸ هم ساختار قدیمی آیفون را حفظ کرده و با یک دوربین در پشت‌ گوشی هوشمند عرضه‌ شده است.

در آیفون X (آیفون ۱۰) لرزش گیر اپتیکال بر روی هر دو لنز دوربین تعبیه شده و لنز عریض و دارای زاویه بازتر در مقایسه با نسل قبلی دوربین‌های دوگانه اپل در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. به طور کلی قابلیت‌های عکاسی و لنزها در آیفون ایکس ارتقا پیدا کرده‌اند.

قابلیت زوم دیجیتالی در آیفون ایکس و آیفون ۸ پلاس ۱۰X است و این قابلیت نسبت به سری قبلی آیفون‌ها بهبود یافته است. اگر کیفیت فایل خام عکس‌ها و پردازش بر روی عکس‌ها برای شما مهم است باید گفت هر سه‌ گوشی هوشمند جدید اپل در این زمینه با هم برابری می‌کنند و کیفیت فایل خام عکس در هر سه‌ گوشی هوشمند یکسان است.

آیفون ایکس دارای قابلیت‌های ویژه‌ای برای عکاسی پرتره بوده و به‌ روزرسانی نرم‌افزاری آی او اس ۱۱ تحولات زیادی در اپلیکیشن دوربین آیفون به وجود خواهد آورد. همان‌طور که می‌دانید آیفون ایکس با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه می‌شود.

در جدول زیر مشخصات کامل دوربین آیفون های جدید ذکر شده است و شما با نگاهی اجمالی می‌توانید به‌ راحتی تفاوت میان دوربین‌های این گوشی‌های هوشمند را درک کنید.

مقایسه دوربین

ارسال نظر