شیائومی سومین نسخه آزمایشی رابط کاربری ۹ MIUI را منتشر کرد

رسانه کلیک – شیائومی سومین نسخه از رابط کاربری ۹ MIUI به عنوان جدیدترین نسخه رابط کاربری اختصاصی خود را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است.

شیائومی سومین نسخه آزمایشی رابط کاربری ۹ MIUI را منتشر کرد

شرکت چینی شیائومی یکی از غول‌های حوزه تکنولوژی است که مانند اپل و برخی دیگر از فعالان حوزه تکنولوژی همواره به جزئیات و ارائه خدمات با کیفیت به کاربران تمرکز ویژه‌ای داشته است به همین منظور شیائومی علاوه بر بروزرسانی‌های سریع و ارائه جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید، از همان ابتدا به دنبال رابط کاربری اختصاصی با نام MIUI برای افزایش سرعت و جذابیت گوشی‌های خود نیز رفته است.

سومین نسخه آزمایشی از رابط کاربری ۹ MIUI به عنوان جدیدترین نسخه رابط کاربری شرکت شیائومی برای توسعه دهندگان منتشر شده است و کاربرانی که رام توسعه دهندگان را بر روی تلفن‌های هوشمند خود نصب کرده باشند، می‌توانند این بروزرسانی را در قالب بروزرسانی OTA دریافت کنند تا باگ و مشکلات آن را به شیائومی برای رفع ارسال کنند اما کاربران عادی قادر به استفاده از این نسخه آزمایشی نیستند و باید تا ارائه نسخه نهایی رابط کاربری ۹ MIUI منتظر بمانند.

رابط کاربری 9 MIUI

نکته قابل توجه در بروزرسانی سومین نسخه آزمایشی رابط کاربری ۹ MIUI این است که این بروزرسانی برای بیش از ۹۰ درصد از موبایل‌ها و تبلت‌های این شرکت ارائه شده است و نشان از پشتیبانی کامل و بسیار خوب شیائومی از محصولات خود دارد. از جمله محصولات قابل بروزرسانی به سومین نسخه آزمایشی رابط کاربری ۹ MIUI باید به تبلت شیائومی می پد ۳، موبایل شیائومی Mi 6، شیائومی Mi 5x، شیائومی Mi 5، شیائومی Mi 5s، شیائومی Mi max 2، شیائومی Mi Note 2و شیائومی Redmi Note 4 اشاره داشت.

ارسال نظر