بیشترین How To های جستجو شده در گوگل مشخص شد

رسانه کلیک - شرکت گوگل در جدیدترین گزارش خود به بیشترین جستجوهای مرتبط با "How To" (چگونه) اشاره کرده است.

بیشترین How To های جستجو شده در گوگل مشخص شد

سال هاست که اینترنت به عنوان منبع کامل اطلاعات توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از کاربران با مراجعه به موتور جستجوی گوگل، سوالات، مشکلات و مسائل خود را از گوگل می پرسند و موتور جستجوی گوگل طبق آن چیزی که مورد جستجو قرار گرفته است نتایج شفاف و مفهومی را به کاربران ارائه می دهد.

بسیاری از ما زمانی که به مشکلی بر می خوریم به دنبال راه حل آن مشکل می رویم و در همین راستا از گوگل استفاده می کنیم. در این مواقع واژه "How To" (چگونه) در موتور جستجوی گوگل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت گوگل با بررسی این موضوع گزارشی را تدوین کرده است که در این گزارش به بیشترین جستجوهای مرتبط با "How To" اشاره شده است.

افراد مختلفی در جهان به‌طور مرتب از موتور‌های جستجوی مختلف مانند گوگل و بینگ و غیره برای پیدا کردن روش خاصی برای انجام یک کار استفاده می‌کنند که در این مطلب به معرفی چند مورد از بیشترین جستجوهای انجام شدهٔ مرتبط با «چگونگی انجام یک کار» در موتور جستجوی گوگل پرداخته ایم. این جستجو‌ها معمولاً به‌عنوان How to (چگونه) در میان کاربران شناخته می‌شوند؛ کارشناسان مختلف SEO می‌گویند که تمرکز روی این‌گونه جستجو‌ها برای کسانی که می‌خواهند ترافیک وب‌سایت خود را بالا ببرند بسیار مهم است.

در همین راستا، گوگل قصد دارد به مردم جهان نشان‌ دهد که این‌گونه جستجو‌ها چقدر در جهان محبوب هستند؛ از سال ۲۰۰۴ تاکنون، جستجو‌های این‌گونه که با کلمهٔ How (چگونه) شروع می‌شدند، ۱۴۰٪ افزایش داشته است. تیم Google News Labs، یک اینفوگرافی تعاملی منتشر کرده است که ۱۰۰ موضوع برتر جستجو شده توسط گوگلر‌ها بااستفاده از How (چگونه) را نشان می‌دهد؛ از تعمیر ماشین ظرفشویی و دستشویی فرنگی گرفته تا بوسیدن افراد!

۱۰ مورد از برترین جستجو‌های انجام شده در گوگل عبارتند از:
۱. چگونه کراوات خود را ببندیم؟
۲. چگونه همدیگر را ببوسیم؟
۳. چگونه باردار شویم؟
۴. چگونه وزن کم کنیم؟
۵. چگونه نقاشی بکشیم؟
۶. چگونه درآمدزایی کنیم؟
۷. چگونه پنکیک درست کنیم؟
۸. چگونه یک نامهٔ سربرگ‌دار بنویسیم؟
۹. چگونه یک نان تست تازه درست کنیم؟
۱۰. چگونه چربی‌های شکم‌مان را آب کنیم؟

علاوه‌ بر این، جستجوی How to Fix (چگونه چیزی را تعمیر کنیم) نیز یکی از بیشترین جستجو‌هایی است که در موتور جستجوی گوگل انجام شده است، اما این درحالی است که آیتمی که برای تعمیر جستجو شده، باتوجه به کشور محل سکونت فردی که این جستجو را انجام داده، متفاوت است. شما می‌توانید موضوعات جستجو شده بیشتری را بر روی وب‌سایت how-to-fix-a-toilet.com و همچنین صفحه مخصوص آن در گیت‌هاب را مشاهده نمایید.

ارسال نظر