انتشار اطلاعات جدید از بخش Career Mode بازی FIFA 18

رسانه کلیک - تنها کم‌ تر از یک ماه تا عرضه FIFA 18 زمان باقی مانده و سرانجام کمپانی EA Sports جزییات بیشتری از بخش Career Mode و تغییرات پروسه نقل و انتقالات بازیکنان منتشر کرد.

انتشار اطلاعات جدید از بخش Career Mode بازی FIFA 18

در FIFA 18 بر خلاف نسخه های پیشین دیگر نیازی نیست کاربر پیشنهاد خود را برای باشگاهی ارسال کرده و منتظر ایمیل آن‌ ها بماند، این پروسه به واقعیت نزدیک تر شده است، بدین شکل که کاربر در ابتدا باید در یک ویدیو تعاملی، با نماینده باشگاهی که قصد خرید بازیکن از آن را دارد مذاکره کرده و پیشنهادی برای جلب نظر آن ها ارایه کند. در ادامه و پس از کسب رضایت از باشگاه نوبت به ملاقات با مدیر برنامه‌ های بازیکن می رشد، در مرحله با باید با ارایه یک پیشنهاد مالی مناسب نظر بازیکن نیز جلب شود. تمامی مذاکرات مطرح شده در میان پرده هایی جذاب نمایش داده می شوند و بدین ترتیب کاربر می تواند به خوبی خود را در فضای بازی حس کند.

پس از اتمام پروسه نقل و انتقالات نتیجه آن به صورت یک خبر رسمی در برنامه تلویزیونی پخش می شود و در ادامه کنفرانس های مطبوعاتی و دیدار با خبرنگاران و جلسات پرسش و پاسخ نیز به جذابیت FIFA 18 برای کاربران اضافه می کند. این کلیپ های کوتاه در مواردی مثل بهترین بازیکن ماه و برنده شدن یک جام نیز نمایش داده می شود.

بخش تمرینات در بازی FIFA 18 با اضافه شدن ۱۵ تمرین جدید، به کاربر این امکان را می دهد که آیتم ‌های متنوع‌ تری را برای یک بازیکن یا مجموعه ای از آن ها در نظر بگیرد، همچنین به گفته EA این کار می‌تواند باعث پیشرفت توانایی های آن ها و کمک به بهبود مصدومیت آن ها شود، این شرکت سعی کرده تا فضای بازی در نسخه جدید هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک شود و در این راستا کاربر می تواند در زمان مسابقه و بدون توقف زمان آن نیز بازیکنان را تعویض کند، به این صورت جریان بازی حفظ شده و توقفی در روند آن ایجاد نمی شود.

EA برای خلق بسیاری از صحنه های این بازی که دارای گرافیک بالایی هستند از موتورگرافیکی Frostbite استفاده کرده است، اما این قسمت ممکن است برای کاربران نسخه Switch فیفا زیاد خوشایند نباشد، چرا که به دلیل عدم استفاده از موتورگرافیکی Frostbite در نسخه نینتندو سوییچ هنوز مشخص نیست کدام یک از ویژگی های بازی FIFA 18 در این نسخه ارایه شوند.

الکترونیک آرتز در آگوست ۲۰۱۷ اطلاعات زیادی درباره بخش پرطرفدار Ultimate Team برای بازیکن های گروهی در نسخه جدید فیفا ارایه کرد، که از آن جمله می توان به ویژگی Stories اشاره کرد که در آن سه کارت برای هر دوره از زمان بازی فوتبالیست های قدیمی در نظر گرفته شده است. همچنین در بخش FUT نیز تغییرات زیادی انجام شده است.

بازی FIFA 18 در پاییز امسال برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و پی سی عرضه می شود اما افرادی که نسخه Ronaldo Edition و یا Icon Edition را پیش‌خرید کنند، می‌توانند آن را ۳ روز زودتر از عرضه رسمی، بازی کنند، همچنین مشترکین EA Access و Origin Access نیز می‌توانند از تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷ نسخه نمونه ۱۰ ساعته از این بازی را برروی کنسول ایکس ‌باکس وان و یا کامپیوتر خانگی داشته باشند.

ارسال نظر