دسترسی به استوری اینستاگرام در نسخه وب موبایل

<p>رسانه کلیک – کاربران اینستاگرام از امروز به بعد می‌توانند از وب‌سایت اینستاگرام بر روی گوشی‌های هوشمند خود به استوری دسترسی داشته باشند. اگر فکر می‌کنید که فیس‌بوک در زمینه خدمات وب‌سایت از اینستاگرام بهتر عمل کرده است، دست نگه‌دارید، بعد از خواندن این مطلب نظر شما عوض می‌شود. استوری اینستاگرام به وب‌سایت این شبکه اجتماعی آمد. کاربرانی که بنا به هر دلیلی نمی‌توانند از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنند می‌توانند از طریق وب‌سایت تجربه استفاده بی کم‌ و کاست از اینستاگرام را داشته باشند.</p> <p> متأسفانه قابلیت استوری گذاشتن در نسخه وب‌سایت هنوز ایجاد نشده است و کاربران از وب‌سایت فقط می‌توانند استوری دیگران را ببینند. نسخه وب‌سایت موبایل اینستاگرام در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است ولی نسخه دسکتاپ هنوز پیشرفت زیادی نداشته است.</p>

دسترسی به استوری اینستاگرام در نسخه وب موبایل

اگر فکر می‌کنید که فیس‌بوک در زمینه خدمات وب‌سایت از اینستاگرام بهتر عمل کرده است، دست نگه‌دارید، بعد از خواندن این مطلب نظر شما عوض می‌شود. استوری اینستاگرام به وب‌سایت این شبکه اجتماعی آمد.
کاربرانی که بنا به هر دلیلی نمی‌توانند از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنند می‌توانند از طریق وب‌سایت تجربه استفاده بی کم‌ و کاست از اینستاگرام را داشته باشند.

دسترسی به استوری اینستاگرام در نسخه وب موبایل
متأسفانه قابلیت استوری گذاشتن در نسخه وب‌سایت هنوز ایجاد نشده است و کاربران از وب‌سایت فقط می‌توانند استوری دیگران را ببینند. نسخه وب‌سایت موبایل اینستاگرام در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است ولی نسخه دسکتاپ هنوز پیشرفت زیادی نداشته است.

ارسال نظر