شبکه اجتماعی جدید «پلی گرام» از روی حالت های چهره‌تان ایموجی می‌سازد!

رسانه کلیک – شبکه اجتماعی جدید پلی گرام (Polygram) حالات چهره شما را دریافت می‌کند و بر اساس حالت چهره‌تان ایموجی مناسب را می‌سازد.

شبکه اجتماعی جدید «پلی گرام» از روی حالت های چهره‌تان ایموجی می‌سازد!

در این مطلب قصد داریم شما را با یک شبکه اجتماعی جدید و هوشمند با قابلیت‌های جدید و هیجان‌انگیز آشنا کنیم، اپلیکیشن پلی گرام (Polygram). با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید حالت های چهره خود را که نشان از روحیاتتان در شرایط مختلف دارد، به‌صورت ایموجی برای دوستان خود بفرستید.

قابلیت ارسال ایموجی در همه شبکه‌های اجتماعی وجود دارد ولی پلی گرام کمی متفاوت است. این شبکه اجتماعی برای ارسال ایموجی با اسکن صورت شما، حالت چهره را ثبت کرده و بر اساس حالت چهره شما ایموجی مناسب را می‌سازد.

شما می‌توانید بر اساس نقشه‌ای که در اپلیکیشن قرار گرفته است، استفاده از هر ایموجی در نقاط مختلف را ببینید و آمار استفاده از آن ایموجی در میان جنسیت‌های مختلف را هم تماشا کنید. از طرفی برای لایک کردن و قرار دادن ایموجی زیر پست دوستان خود نیازی نیست تایپ کنید؛ کافی است چهره خود را به حالتی که می‌خواهید در بیاورید تا اپلیکیشن حالت چهره شما را تشخیص و ایموجی مناسب آن را پیشنهاد دهد.

این تنها قابلیت جالب پلی گرام نیست؛ با استفاده از فیلترهای پلی گرام نه‌تنها چهره شما عوض می‌شود، بلکه صدای شما هم‌ تغییر می‌یابد. می‌توانید هر عکس و فیلمی را که با پلی گرام ضبط کرده اید، برای خودتان ذخیره کنید و به اشتراک نگذارید.

سیستم تشخیص حالت چهره اپ پلی گرام تکنولوژی جدیدی است که بدون شک با استقبال زیادی مواجه خواهد شد.

گفتنی است؛ ورژن آی او اس این اپلیکیشن امروز منتشر شد و هنوز خبری از نسخه اندروید نیست.

برای دانلود نسخه آ او اس، اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر