پیش فروش ایکس باکس One X شروع شد

رسانه کلیک - مدتی است مشتاقان کنسولهای بازی بی‌صبرانه منتظر عرضه قدرتمندترین کنسول بازی جهان هستند؛ حال خبر خوش این است که پیش‌فروش ایکس باکس One X بالاخره آغاز شد.

پیش فروش ایکس باکس One X شروع شد

ایکس باکس One X جدیدترین دستاورد مایکروسافت در حوزه کنسولهای بازی است که چند ماه پیش معرفی شد تا هیزمی تازه بر تنور داغ رقابت بین مایکروسافت و سونی باشد.

البته برگزیدن نام ایکس باکس وان X برای این کنسول پرچمدار توسط مایکروسافت موجب بروز انتقادات متعددی از سوی هواداران متعصب کنسولهای ایکس باکس شد، چرا که تلفظ این نام بسیار شبیه به همان کنسول قبلی مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان S است.

از این رو، این شرکت نسخه مخصوصی را برای این دسته از هواداران دو آتشه تحت عنوان Project Scorpio Edition در نظر گرفته است که حک شدن این عبارت با رنگ سبز بر روی دسته بازی و البته بسته بندی متفاوت از بارزترین ویژگیهای این نسخه است. گفتنی است Project Scorpio Edition به صورت محدود تولید شده و فقط در قالب همین پیش فروش در دسترس خواهد بود!

ایکس باکس وان X

مایکروسافت ادعا می‌کند قدرتمندترین کنسول بازی جهان تا به این لحظه را ساخته است که در صورت صحت این ادعای بزرگ، تا اطلاع ثانوی شاهد حرکت کنسولهای سونی در سایه ایکس باکس وان X خواهیم بود؛ اتفاقی که یقیناً به مذاق هواداران پلی استیشن خوش نمی‌آید.

گفتنی است؛ روز گذشته ایکس باکس وان X و نسخه Project Scorpio این کنسول به منظور پیش خرید در دسترس عموم قرار گرفتند.

ارسال نظر