کارت های PayPal به وردپرس راه یافت

رسانه کلیک - ویژگی جدیدی به‌ تازگی در سایت‌هایی که توسط وردپرس میزبانی می‌شوند، ایجاد شد که کاربران تنها با چند کلیک می‌توانند پول کالا یا خدمات خود را با استفاده از کارت‌های Paypal پرداخت کنند.

کارت های PayPal به وردپرس راه یافت

اخیرا در پلتفرم وردپرس، ویژگی جدیدی ایجاد شده است که باعث می‌شود فروش اجناس و ارائه خدمات که کاربران برای استفاده از آن‌ها پول پرداخت می‌کنند، در WordPress.com به میزان زیادی تسهیل شود.

چند روز پیش، شرکت Automattic اعلام کرد که در این پتلفرم دکمه‌ای ساده جهت پرداخت پول ایجاد شده است که کاربران وبلاگ‌ها، وبسایت‌ها و سرویس‌های مربوط به سیستم‌های مدیریت محتوا که در وردپرس میزبانی می‌شوند، می توانند با استفاده از این دکمه این امکان را برای مشتریان فراهم کنند که تنها با چند کلیک پول کالا یا خدمات خود را از طریق کارت Paypal بپردازند.

این ویژگی در‌ حال‌ حاضر تنها برای اکانت‌های پریمیوم و تجاری که افراد برای استفاده از آن‌ها باید به ترتیب ۸٫۲۵ و ۲۴٫۹۹ پول پرداخت کنند، قابل استفاده است.

هنگامی که کاربر دکمه را ایجاد کرد، وردپرس جزییاتی در مورد دکمه می‌پرسد که شامل نام، توضیحات، هزینه ایجاد دکمه است و همچنین از کاربر می‌خواهد شماره حساب Paypal خود را نیز وارد کند تا پول به آن حساب واریز شود.

وقتی که مشتری کالایی را خریداری می‌کند، یک صفحه استاندارد پرداخت باز می‌شود که متاسفانه امکان سفارشی‌سازی آن وجود ندارد. همچنین وردپرس در برنامه‌های تجاری (business plans) پرداخت پول، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که از افزونه‌ها و تم‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان مستقل ایجاد شده‌اند، استفاده کنند و عملکرد این سرویس جدید به اندازه DreamHost و Go Daddy خوب است.

ایده تبدیل وردپرس به یک فروشگاه آنلاین کامل با امکان پرداخت پول در آن از طریق کارت‌های PayPal می‌تواند ایده خوبی باشد و تردیدی نیست که ویژگی ایجاد شده توسط شرکت Automattic یک تهدید جدی برای سرویس‌های Shopify، Etsy و Big Cartel است.

ارسال نظر