معرفی T5؛ هارد اکسترنال پرسرعت و ارزان سامسونگ

رسانه کلیک – شرکت سامسونگ جدیدترین هارد اکسترنال و پرتابل خود با نام T5 را معرفی کرد که از فرمت RAW و ویدئوهای ۴K پشتیبانی می‌کند.

معرفی T5؛ هارد اکسترنال پرسرعت و ارزان سامسونگ

هارد اکسترنال T5 از سرعت انتقال داده‌های ۵۴۰ مگابایت بر ثانیه بهره می‌برد، هر دو سرکابل حافظه T5 سامسونگ از نوع USB-C است، در بسته بندی این حافظه SSD یک کابل USB-C به USB-A عرضه خواهد شد.

سرعت‌ بالای انتقال داده‌های این SSD به شما اجازه می‌دهد فایل‌های RAW و ویدئوهای ۴K خود را ویرایش کنید. سامسونگ SSD های جدید خود را با ظرفیت‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌کند. ظرفیت‌های این حافظه عبارت است از ۲۵۰ گیگابایتی، ۵۰۰ گیگابایتی، ۱ ترابایت و ۲ ترابایت. سرعت‌بالای انتقال داده‌ها حافظه SSD را به انتخاب بهتری تبدیل می‌کند.

حافظه SSD جدید سامسونگ «T5» معرفی شد

حافظه T5 دارای ابعاد ۰٫۳ در ۲٫۳ در ۰٫۴ است و وزنی برابر با ۵۱ گرم دارد، همچنین از سخت‌افزار ۲۵۶ بیتی با اتصال به اپلیکیشن گوشی هوشمند پشتیبانی می‌کند.

حافظه T5 سامسونگ در ۲ رنگ متفاوت عرضه می‌شود و قیمت‌های مدل‌های مختلف آن متفاوت است. مدل ۲۵۰ گیگابایتی با قیمت ۱۳۰ دلار و نوع ۲ ترابایتی آن با قیمت ۸۰۰ دلار به بازار عرضه می‌شوند. قیمت این هاردها بسته به ظرفیت حافظه SSD متغیر است.

ارسال نظر