ساعت هوشمند سامسونگ شما را در استخر یاری می‌دهد

رسانه کلیک – سامسونگ ساعت هوشمند Gear Fit 2 Pro را طی هفته‌های آینده همزمان با رونمایی نوت ۸، معرفی می‌کند که ثبت فعالیت های ورزشی حین شنا کردن یکی از مهمترین قابلیت های آن است.

ساعت هوشمند سامسونگ شما را در استخر یاری می‌دهد

سامسونگ قصد دارد تا نسل بعدی ساعت هوشمند Gear Fit 2 تحت عنوان Fit 2 Pro را کاملاً به صورت ضد آب ارائه کند تا کاربران با استفاده از آن بتوانند به بررسی فعالیت‌های خود در حین شنا بپردازند.

این ساعت هوشمند از سیستم ضد آب ATM 5 بهره برده و دارای گواهینامه IP-68 است. کاربران ساعت هوشمند Gear Fit 2 Pro با استفاده از اپلیکیشن Speedo On می‌توانند برنامه مشخصی برای شنا کردن خود داشته باشند.

Gear Fit 2 Pro همچنین قابلیت پخش موسیقی دارد و کاربران می‌توانند آهنگ‌های Spotify را به‌صورت آفلاین گوش دهند. از دیگر قابلیت‌های این ساعت هوشمند می‌توان به پشتیبانی از GPS اشاره کرد.

گفتنی است؛ ساعت هوشمند سامسونگ Gear Fit 2 Pro با هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS سازگار است و مانند سری قبلی از سیستم‌ عامل متن‌باز Tizen OS پشتیبانی می‌کند.

هنوز خبر قطعی در رابطه با زمان عرضه Gear Fit 2 Pro منتشر نشده است و بر اساس منابع مختلف، ساعت هوشمند سامسونگ همزمان با نوت ۸ در تاریخ ۲۳ اوت رونمایی می‌شود.

هفته گذشته وب‌سایت رسمی سامسونگ با انتشار عکسی از Gear Fit 2 Pro، عرضه این ساعت هوشمند را به‌ صورت رسمی اعلام کرد.

ارسال نظر