Sirius B کامپیوتر جیبی ارزان‌قیمت و قدرتمند

رسانه کلیک – کامپیوتر Sirius B محصول شرکت Ockel از ویندوز ۱۰ بهره برده و به‌ راحتی در جیب جا می‌شود.

Sirius B کامپیوتر جیبی ارزان‌قیمت و قدرتمند

گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر پیشرفت‌های گسترده‌ای کرده‌اند و ظرفیت حافظه داخلی گوشی‌های هوشمند افزایش‌یافته است. با این‌وجود هنوز گوشی هوشمند جای کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها را نگرفته است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دائماً به سفر می‌روید و نمی‌توانید لپ‌تاپ‌های سنگین را با خود حمل کنید، کامپیوتر جیبی سیریوس B بهترین گزینه است.

کامپیوتر جیبی ارزان‌قیمت Sirius B

کامپیوتر جیبی Sirius B محصول شرکت Ockel، با قیمت ۱۹۰ دلار شما را از حمل‌ و نقل لپ‌تاپ‌های بزرگ فارغمی‌کند و به‌راحتی در جیب شما جا می‌شود، ضمن اینکه این کامپیوتر کوچک از ویندوز ۱۰ پشتیبانی می‌کند.

سیریوس B از پردازنده ۴ هسته‌ای اینتل بهره می‌برد. ظرفیت حافظه این کامپیوتر جیبی شامل رم ۲ گیگابایتی و ۳۲ گیگابایت حافظه flash است. بر روی Sirius B دو پورت USB، یک پورت HDMI، یک اسلات Micro SD و Wi-Fi و بلوتوث تعبیه شده است.

کامپیوتر جیبی ارزان‌قیمت Sirius B

سیریوس B یک کامپیوتر تمام و کمال به حساب می‌آید و به‌راحتی قابلیت پردازش فایل‌های سنگین را دارد. برای خرید یک لپ‌تاپ خوب باید ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلار هزینه کنید ولی تنها با پرداخت ۱۸۹ دلار می‌توانید صاحب یک کامپیوتر با سخت‌افزار قوی و دارای ابعاد بسیار کوچک شوید.

ارسال نظر