انتشار اولین عکس سیاه و سفید با دوربین وان پلاس ۵

مدیر اجرایی شرکت وان‌پلاس اولین عکس سیاه و سفید گرفته‌شده با پرچم‌دار آینده‌ی این شرکت را در حساب ویبوی خود منتشر کرده است.

انتشار اولین عکس سیاه و سفید با دوربین وان پلاس ۵

به گزارش کلیک، در مورد پرچم‌دار آینده‌ی وان‌پلاس یعنی وان‌پلاس ۵ اخبار زیادی منتشر شده است که بخش بزرگی از آن‌ها به ویژگی ها و امکانات دوربین و عکس‌های گرفته‌شده با این گوشی اشاره دارند. پت لاو اخیرا ، مدیر اجرایی و بنیان‌گذار وان‌پلاس، عکس سیاه و سفیدی در ویبو منتشر نموده است. بر اساس اظهارات پت لاو، این تصویر توسط وان‌پلاس ۵۵ گرفته شده است. قرار است کمپانی وان‌پلاس این پرچم‌دار را هفته‌ی آینده‌ به‌صورت رسمی معرفی کند. این پرتره‌ی استاندارد توسط یکی از لایو فیلترهای وان‌پلاس ۵ گرفته شده است. اکسپوز این تصویر مناسب است، ولی جزئیات در سایه‌ها از دست رفته است. هایلایت در قایق و پس‌زمینه اشباع است؛ منبع نور به احتمال زیاد،‌ نتوانسته از فوکوس روی سوژه و اکسپوز آن جلوگیری کند.

تصویری توسط مدیرعامل وان‌پلاس پیش از این نیز در شبکه‌های مجازی انتشار یافته بود؛ عکس منتشر شده با رزولوشن ۴۶۰۸ در ۳۴۵۶ در شب گرفته شده بود و قدرت‌نمایی دوربین ۱۶ مگاپیکسلی این گوشی در نور کم را نشان می‌داد. این عکس سیاه و سفید جدید بر عکس تصاویر گذشته، به‌شدت فشرده‌سازی و اطلاعات متادیتای آن حذف شده است؛ به همین دلیل نمی‌توان اطلاعات خاصی درباره‌ی دوربین گوشی از آن استخراج نمود. همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، وان‌پلاس دوربین پرچم‌دار جدیدش را با همکاری DxO توسعه داده است.

بیستم ژوئن (۳۰ خرداد) وان‌پلاس پرچم‌دار جدیدش را معرفی خواهد نمود. این گوشی احتمالا با فاصله‌ی کمی از زمان معرفی، با قیمت پایه ۵۰۰ دلار روانه بازار خواهد شد. شایعات گوناگونی در مورد قیمت مدل ۸ گیگابایتی وجود دارد و به نظر می‌رسد این مدل از وان‌پلاس ۵ برچسب قیمت ۶۰۰ دلاری خواهد داشت. با توجه به نزدیک بودن زمان معرفی این گوشی، باید در روزهای آینده در انتظار اطلاعات بیشتر باشیم.

انتظارات کاربران از محصول وان‌پلاس ۵ چیست؟‌ شما تصویر گرفته‌شده را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

ارسال نظر